Wpis z mikrobloga

drogi #wykop .

Tak, wiem, ze tu prawie same prawaki ale poglady polityczne rzucmy na boczny tor.

Chce ogladac #tvn24. Dzis to jedna z niewielu tv zdatna do ogladania (dla mnie tvn24 dla innych tvp, ale nie to jest teraz wazne) ale szlag mnie trafia gdy widze, ze musze wykupić pakiet i placic za niego 20 zl miesiecznie tylko dlatego że zależy mi na tym jednym kanale.

Ostatnio #onet powoli rośnie w sile i ma calkiem dobre programy (szczególnie onet rano) i gdyby stworzyli cos w rodzaju Onet24 z newsami i programami publicystycznymi 24h/7 to bym olala tvn24. Ale na razie tego nie ma.

Takze, moze macie jakas rade na tanie ogladanie tvn24? Ewentualnie jakis mini pakiet z programami zdatnymi do ogladania.
  • 11
@gosiage: wiadomo, że tvn24 to jedyna zdatna do oglądania stacja informacyjna. Ale raczej ciężko będzie. Dostęp online można wykupić w player.pl chyba, ale nie wiem ile to kosztuje. Możliwe że i na videostar będzie, ale też płatne. Za darmo to tylko kiepskiej jakości nielegalne streamy :(
@Arveit no na tvn24.pl mozna wykupic dostep ale strasznie drogo. Chyba 7zl za 7 dni. jakos tak to bylo.

Patrzylam na videostar i nie ma :[ pokombinuje z enigma. Kiedys to mialam i dzialalo, ale nie ja to robilam i nie ogarnialam tak informatyki i linuxow jak teraz. Moze sobie poradze
@gosiage: w listopadzie zdjęli z kablówki chamy, to teraz nie ma co w tv oglądać. Spróbuj na weeb.tv czy innej telewizjadzie, ale tam też za darmo może być problem