Wpis z mikrobloga

Abonament smoleński

Tak jest, abonament. PiS, czy jak kto woli sekta smoleńska "wynajęła" sobie pierwszeństwo w organizowaniu cyklicznie "Miesięcznic Smoleńskich" na Krakowskim Przedmieściu do 2020 roku.

Umożliwiła to stworzona i przegłosowana przez PiS nowelizacja Ustawy o Zgromadzenia Publicznych, którą Sąd Najwyższy uznał za niekonstytucyjną, a prywatny Notariusz Kaczyńskiego skierował pod publiczkę do opanowanego przez PiS (w tym żonę TW WOLFGANGA, magister Przyłębską)Trybunału Konstytucyjnego - który jak można było się spodziewać dopełnił reszty przedstawienia i ustawę za konstytucyjną w całości uznał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż do kwietnia 2020 roku zarejestrowano zgromadznie cykliczne z okazji tzw. miesięcznic smoleńskich. Jako miejsce odbywania się zgromadzenia wpisano "od ul. Świętojańskiej przez pl. Zamkowy, po ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Karowej w Warszawie". Każdego 10 dnia miesiąca zgromadzenie ma trwać od godz. 6 rano do godz. 22 wieczorem.


W tej chwili to jedyna pozycja w spisie zgromadzeń cyklicznych, który prowadzi Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

Dodatkowo w myśl nowych przepisów, żadne inne zgromadzenie nie ma możliwości zaistnieć w tym samym czasie w tym miejscu ani w odległości 100 metrów od niego... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakby ktoś się jeszcze nie domyślał PO CO była ta ustawa i cały cyrk z nią związany.

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3720327/miesiecznice-smolenskie-do-2020-roku-zarejestrowano-zgromadzenie/

Ospen - Abonament smoleński

Tak jest, abonament. PiS, czy jak kto woli sekta smole...

źródło: comment_JzaSsxzIk739hJdbvqPdcejapRi5Xr5S.jpg

Pobierz
  • 12
@Ospen: a #!$%@?, będę miał kiedyś trochę czasu, zrobię sobie transparent i zorganizuje megafon i pójdę sam poprotestować. za jednoosobowe zgromadzenie to mnie chyba nie zamkną... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hamouma: no ale jak ktoś do mnie podejdzie to już może być lipa...
kredą sobie narysuję kółko i napiszę "zakaz wstępu, manifestacja jednoosobowa" ( )
a #!$%@?, będę miał kiedyś trochę czasu, zrobię sobie transparent i zorganizuje megafon i pójdę sam poprotestować. za jednoosobowe zgromadzenie to mnie chyba nie zamkną... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dlugi_: Wpadnij. ( ͡º ͜ʖ͡º) (Ciekawe, kiedy kogoś od nas zamkną, podejrzewam, że niedługo).
@Andreth: czemu mieliby was zamykac? Odnosze wrazenie ze lewicowym srodowiskom wrecz marzy sie sztum i jakies ciągnięcie po ulicy przez policjanta w swietle kamer. Polska to nie Rosja,tu jak chcesz protestowac to wychodzisz na ulice i wsio i nie grozi widmo więzienia. Mnie najbardzie zaskakuje ze po odejsciu PO od wladzy nagle jest spokoj na marszu niepodleglosci
czemu mieliby was zamykac?


@Hamouma: A czemu naszą koleżankę odwiedziła ostatnio policja o siódmej rano z kretyńskimi pytaniemi o 'potwierdzenie danych'? Za demonstrowanie na terenie Sejmu (nie w budynku, na chodniku przed wejściem, żeby było jasne) czwórka z nas ma zarzuty o 'naruszenie miru domowego'.

Odnosze wrazenie ze lewicowym srodowiskom wrecz marzy sie sztum i jakies ciągnięcie po ulicy przez policjanta w swietle kamer.


Och, to ostatnie mamy zrealizowane w 100%
@Andreth: czemu patrzysz na to w sposób zamówienia ze strony Rosji czy pisu?Dla mnie to były zagrywki platformy aby zohydzić uczestnictwo w marszu,wieczne rozróby,bijatyki aby w opinii przeciętnego Polaka wytworzyły się same negatywne obrazki na myśl o patriotycznym święcie,a co do filmu który pokazujesz to nie znam genezy problemu,akcja jest jak już policja interweniuje,nie wiadomo czy nie byli wcześniej pokojowo proszeni przez policję o odsunięcie się,takich akcji jest mnóstwo na stadionach
H.....a - @Andreth: czemu patrzysz na to w sposób zamówienia ze strony Rosji czy pisu...
czemu patrzysz na to w sposób zamówienia ze strony Rosji czy pisu?


@Hamouma: Qui podest.

Dla mnie to były zagrywki platformy aby zohydzić uczestnictwo w marszu,wieczne rozróby,bijatyki aby w opinii przeciętnego Polaka wytworzyły się same negatywne obrazki na myśl o patriotycznym święcie


A niby jaki w tym miał być interes PO?

nie wiadomo czy nie byli wcześniej pokojowo proszeni przez policję o odsunięcie się,


Jeszcze raz: ci ludzie mili tam zgłoszoną