Wpis z mikrobloga

Opuszczony dworek - Łazany

Dzisiaj wybrałem się do dworku w Łazanach -dostałem informację, że jest to ciekawe miejsce do odwiedzenia.

Dworek jest w ładnym stanie. Nie próbowałem się dostać do środka w żaden sposób.
Po tym jak zacząłem kręcić się wokół dworku i robić mu zdjęcia, w domku stojącym obok dworku otworzyły się drzwi, zza których wyglądała na mnie jakaś starsza kobieta (Ekkima, być może Alp). Na moje pozdrowienie nie usłyszałem żadnej odpowiedzi. Postać przez chwilę kukała na mnie zza drzwi - chciałem podejść i porozmawiać ale postać zniknęła w głębi domu, ale mimo to cały czas czułem się obserwowany.
Z drugiego budynku obok dworku dobiegły dziwne dźwięki i kwiki - musiały zalęgnąć się w nim Ghule lub też co mniej prawdopodobne, siedziały w nim świnki.

Myślę, że wrócę do tego dworku na jeszcze jedną sesję - tym razem postaram się porozmawiać z osobą mieszkającą przy nim - może będzie miała klucze i mnie wpuści (o ile ma klucze).

#opuszczone #opuszczonemiejsca #fotografia #garrettphotography
S.....j - Opuszczony dworek - Łazany

Dzisiaj wybrałem się do dworku w Łazanach -do...

źródło: comment_8V1rb7eOQK6HlkHNivEjYwFaxSJkvXj0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@l-da: Raczej obserwowała po prostu co będę robił - ale jak zobaczyła, że przyjechałem dobrym samochodem, dobrze ubrany i z aparatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to po prostu stwierdziła, że pewnie nie jestem jakimś wandalem i nie będę niczego niszczył.
Pojadę jeszcze raz - dzisiaj nie miałem ochoty na chodzenie po takich miejscach.
  • Odpowiedz