Wpis z mikrobloga

beka z tych wszystkich "oglądam Magicala od 90 lat, on zawsze taki był", którzy uwierzyli, że szum na wykopie wokół niego był spowodowany jakąkolwiek sympatią do jego osoby, a nie wcześniej niespotykanym poziomem patologii XD. Nic dziwnego, że ludzie przestali go oglądać/pozytywnie się o nim wyrażać skoro bez robienia dymów jest do bólu nudny.
#danielmagical
  • 7
właśnie zaprzeczyłeś swojej tezie

którzy uwierzyli, że szum na wykopie wokół niego był spowodowany jakąkolwiek sympatią do jego osoby, a nie wcześniej niespotykanym poziomem patologii XD

powiedziałeś że to przez poziom niespotykanej wcześniej patologii a teraz mówisz że jednak dlatego że nie ma #!$%@? charakteru jak rafonix
@Knax: nie wiem dlaczego z tobą rozmawiam, sprawiasz wrażenie jakiegoś sajkofana Magicala XD. Nie napisałem, że nie ma #!$%@? charakteru- miałem na myśli to, że nie odpycha swoją osobą tak jak Rafonix. Zresztą masa osób z tego tagu(tak jak np. ja) wcześniej nie kojarzyło tych wszystkich jutuberów, dostali linka do jakiegoś typa, który #!$%@?ł dziwne rzeczy na streamie przez co nim się zainteresowali. To co wcześniej robiły jakieś rafonixy średnio ich
@Trollwykopowy: nie jestem sajkofanem bo doskonale znam jego wady i to co #!$%@?ł w przeszłości ;) co do wpisu to chodzi mi o to że napisałeś że ludzie go oglądają tylko ze względu na duży poziom patoli a nie charakter, podałem przykład większej patoli która nie była tak popularna i wtedy powiedziałeś że to przez charakter