Wpis z mikrobloga

Uchwyt rowerowy / motocyklowy z aluminium.
Szukałem mocnego i pewnego uchwytu na motocykl, który - w przeciwieństwie do plastikowych nie będzie się ruszał, zapewni pewne trzymanie telefonu i nie będzie wyglądał tragicznie (jak te na zamek).
Polecam ten uchwyt, działa dobrze (bo to w sumie tylko imadełko), telefon nie wypada, nie trzęsie się (warto mieć etui na telefonie), jak jest za lekko - skręcamy mocniej i tyle (można nawet połamać telefon.

W zestawie dają 4 gumki, aby nie ściskać bezpośrednio aluminium.

LINK: Uchwyt na rower / motocykl
Cena: 11,50$ z przesyłką
Czas dostawy: 2 tygodnie

#itemyzchin #aliexpress #rowery #motocykle #fstab #polecam
fstab - Uchwyt rowerowy / motocyklowy z aluminium.
Szukałem mocnego i pewnego uchwyt...

źródło: comment_MRAYN906BXUm97tyZR8mPzcvFUuChVTh.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@fstab: Fakt, super wygląda. Nie ma żadnych skrzydełek zachodzących na telefon, żeby można było słabiej złapać, ale zapewnić bezpieczeństwo?
  • Odpowiedz
@Luks_x: łapki trzymające telefon są lekko wykrzywione w jego stronę
Ja lekko skręcam telefon a potem jeszcze pół obrotu dla pewności ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak skręcę mocniej to widzę, że szkło hartowane chce już się odklejać, nawet lekko skręcony się dobrze trzyma - nie dam rady go wyjąć bez odkręcenia. Gwint jest precyzyjny, da się przykręcić w rękawiczkach.
fstab - @Luks_x: łapki trzymające telefon są lekko wykrzywione w jego stronę
Ja lekk...

źródło: comment_dPstu0jVjaLLDLVOPpBwXq0rQ9uZ2Znf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enjoi: nie, mocowanie do obejmy jest obracane, można ustawić poziomo i pionowo telefon (ja chciałem poziomo bo pionowo nie włożę kluczyka i kiepsko z miejscem).
Mocowanie to jest nacięte na kształt plusa (+) więc tak możesz obracać.
A i w zestawie dają jeszcze długą śrubę, myślę, że centralnie na kierownicę roweru.
  • Odpowiedz
@fstab: o, to mnie właśnie zastanawiało. Jeszcze muszę przemyśleć, czy nie uda mi się przenieść telefonu w jakiś sposób na x gripie nad licznik, inaczej zamówię taki jak Twój. :)
  • Odpowiedz
@Qwapi: @enjoi:
To jest to nacięcie na kształt plusa.

Dziś zauważyłem, że mając uchwyt tak jak ja - pokrętłem na dół śruba sama się wykręcała powoli (od drgań motocykla), ale uchwyt nawet jak wykręcimy całkiem się nie rozpadnie (próbowałem).
Z założonym telefonem samo się nie odkręca, czuć lekki opór na pokrętle, gwint jest dość ciasny i trzeba 3 - 4 razy obrócić, aby zwolnić całkiem telefon.
fstab - @Qwapi: @enjoi: 
To jest to nacięcie na kształt plusa.

Dziś zauważyłem, ż...

źródło: comment_vbvC4P8bt6FEdXepfLCkzieXG5rSXOek.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fstab jestem ciekaw co się z tym stanie przy glebie, plusem plastiku było to że pękał i telefon tracił jedynie etui po sunięciu przez asfalt, ewentualnie leciał w trawę
  • Odpowiedz