Wpis z mikrobloga

@Gruby_Mirek: niektórzy za bardzo przeżywają to wszystko - to nie jest tak, że Sapkowskiemu fiknęło dopiero po wydaniu gier, miał taki ciężki charakterek od zawsze. Po prostu wcześniej była mniejsza "grupa docelowa" zainteresowana jego osobą.
Najlepiej sobie podarować jego marudzenie i mongolskie teorie (najnowsza chyba jest taka, że wydanie gier spowodowało mu odpływ potencjalnych czytelników).
Spokoju mu już nikt nie da - popularność gier powoduje, że co jakiś czas ktoś
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: Aha. To on się może denerwować na co chce, wolno mu wygadywać przeróżne bzdury i wszystko jest ok, ale jak ktoś go za to skrytykuje, to już nie jest OK. Brzmi sensownie.
  • Odpowiedz
dyby nie wygłaszał ich publicznie w tak bucowaty sposób w jaki to robi.


@w_szafa: Jak się go na każdym spotkaniu, wywiadzie, rozmowie pyta o to samo. Raz by się wypowiedział że "no gry, gówno, nie lubię bo jestem #!$%@? pisarzem" to okej
Ale tak jak pisałem piłują mu i piłują. Też bym tak odpowiadał bo miałbym już dość. A to że jest bucem to tego nikt i nic nie zmieni
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: No i dobrze, niech się nie zachowuje jak prostak i odpowiada jak na cywilizowanego człowieka przystało. Politykom też zadają niewygodne pytania non-stop i umieją odpowiadać bez ośmieszania się.
  • Odpowiedz
Politykom też zadają niewygodne pytania non-stop i umieją odpowiadać bez ośmieszania się.


@Phatee: On nie jest politykiem a po drugie on po prostu taki jest i nie ma co się wyśmiewać i hejtować
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: No to jak taki jest i w dodatku jeszcze odpowiada na wywiady to niech mówi jak mu się żywnie podoba tylko niech się nie dziwi że potem są takie cosplaye i opinie. Każdy zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: szczerze mówiąc byłem na pierwszym spotkaniu z nim w 1998 albo 1999, kiedy był już uznanym pisarzem fantasy ale o grze nikt jeszcze nie myślał nawet, a film/serial był dopiero w planach.

Padło pytanie o grę RPG/planszówkę na bazie jego powieści (bo na spotkanie przyszła między innymi cała ekipa lokalnego klubu rpgowców)l; coś w stylu co o tym sądzi, bo premiera za pół roku, a poza tym zagrywaliśmy się
  • Odpowiedz