Wpis z mikrobloga

@rubyduby: Ej no weź nie zapeszaj :|
Ale jestem tak nakręcony na ten film że aż zaczynam się bać że mnie zawiedzie :|
A Ajina obejrzałem kilka odcinków jak miałem darmowego Netflixa, trochę ciężko było się przestawić
@bykubyk nie nie, nie zapeszam!!^^ Koe no Katachi zapowiada się moim zdaniem świetnie :--D Ajin to był taki przykład z czterech liter wzięty. W sumie czasem mnie bierze chęć na obejrzenie, bo coś czuję, że aż za bardzo odstaje od mangi :-o
W sumie czasem mnie bierze chęć na obejrzenie, bo coś czuję, że aż za bardzo odstaje od mangi


@rubyduby: Czasem miewam tak z niektórymi seriami że pewnego dnia łapie mnie niezmierna chęć na obejrzenie albo dalej albo kolejny raz. Ale jakoś tak samemu mi się nie chce :|
@bykubyk w sumie to oglądam tylko sama, więc nie wiem xD a tak serio to całkiem podobnie mam, pamiętam dosyć krótką serię, którą obejrzałam w jeden dzień, a np. Akirę dzieliłam na części, bo zasypiałam po ok. 20 minutach :--|
@bykubyk noo...raz była scenka z nagim Cielem i akurat ktoś do pokoju wszedł( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)no nie powiem, że nie było ostro ;--D jazda bez trzymanki