Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym Wam opowiedzieć jak to jest być gejem w Polsce, a jest tragicznie. Nie mam na myśli tutaj tej rzekomej homofobii, nienawiści państwa do homoseksualistów i ciągłego dręczenia za odmienność. To całkowite bzdury. Jestem młodym mężczyzną, studentem. Mieszkam w jednym z większych miast w kraju. Moi znajomi i najbliższe otoczenie (z rodziną włączenie) wiedzą o mojej orientacji i całkowicie ją akceptują. Na początku może były problemy, jakieś zdziwienie, ale potem się unormowało i obecnie nikt nie zwraca na to uwagi.
Przede wszystkim dlatego, że w Polsce praktycznie niemożliwym jest poznanie normalnego homoseksualisty.
W "prawdziwym życiu" oczywiście nikogo nie poznam. Graniczy to z cudem. Myślałem, że może ktoś weźmie ze mnie przykład i się objawi, co by nas jakoś mogło połączyć. Przyjaźń, potem uczucie... Miałem kilka partnerek, zanim zdałem sobie sprawę, że pociągają mnie mężczyźni. Wiem jak to powinno wyglądać. Te pierwsze randki, nieśmiałe wyznania, gesty. Fajnie jest coś takiego przeżywać.
Dlatego znalazłem kilka aplikacji będących "tinderem dla homosiów" i jakiś odpowiednik sympatii. W kilka godzin po rejestracji wpadło kilkanaście matchów, więc rozpocząłem rozmowy. Niestety, ale większość schodzi na tematy seksu. Rozmówcy szybko łamią bariery i pytają o rzeczy takie jak łóżkowe upodobania i długość penisa. A ja nawet nigdy się nie trzymałem za rękę z chłopakiem. No może w podstawówce, kiedy trzeba było chodzić w parach na szkolnych wycieczkach. Takie podejście od razy dyskwalifikowało facetów. Po "hej" często od razu padały propozycje spotkania się na niezobowiązujący seks.
Przez kilka miesięcy poznałem tylko dwie osoby, z którymi - tak myślałem - mógłbym coś zbudować. Z tymi osobami się spotkałem i po dwóch-trzech randkach zaproponowali pójście do nich na numerek. Zdołowało mnie to kompletnie. Przecież to jest zupełnie nienaturalne. W jakiej normalnej relacji damsko-męskiej facet tak otwarcie proponuje seks? Dziewczyny z którymi byłem i z którymi się zadaję wyśmiałyby takiego w twarz i odwróciły się na pięcie. Przecież to jest chore.
Innym wywołującym we mnie rozpacz aspektem jest totalne zboczenie i perwersje jakim oddają się geje. Otwarcie proponują tak #!$%@? rzeczy jak lizanie sobie odbytu albo wąchanie przepoconych skarpetek i obuwia. To jest takie obrzydliwe, że aż mi się rzygać chce, kiedy o tym myślę. W życiu przerobiłem kilka dziwnych fantazji, ale żadna nie była aż tak zryta i niesmaczna.
Ale bardziej chore jest to, że homoseksualiści w Polsce są zupełnie nieświadomi zagrożenia z jakim wiąże się seks z kim popadnie. W tych aplikacjach poznałem kilku chłopaków w moim wieku, którzy zdradzili mi, że średnio dwa razy w tygodniu umawiają się na seks za pośrednictwem tej aplikacji. Czyli statystycznie w roku mają ponad 100. partnerów seksualnych. To jest potężne zagrożenie złapania syfa lub HIV. Oczywiście większość się nie bada, bo po co. No ja chociaż nie miałem partnerki od ponad roku, to chodzę na badania co trzy miesiące. Jedna z dziewczyn poprosiła mnie o to kiedyś i tak mi zostało.
No więc to tyle. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie mój wywód i zechce podzielić się swoimi doświadczeniami. Czekam też na komentarze obrażające mnie ze względu na moją orientację.
Pozdrawiam, dobrej niedzieli życzę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałbym Wam opowiedzieć jak to je...

źródło: comment_MANmD84Plfuwzz8PTsaRmDHYe9LNnfSB.jpg

Pobierz
  • 10
Przecież to jest zupełnie nienaturalne. W jakiej normalnej relacji damsko-męskiej facet tak otwarcie proponuje seks?


@AnonimoweMirkoWyznania: Czasem tak robią- wszystko zależy od relacji, sytuacji i człowieka. Mam kolegę homo który ma podobny problem do Twojego wiedz więc, że nie jesteś sam- musisz tylko jeszcze trochę poszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZbożowyJegomość: >Otwarcie proponują tak #!$%@? rzeczy jak lizanie sobie odbytu albo wąchanie przepoconych skarpetek i obuwia. To jest takie obrzydliwe, że aż mi się rzygać chce, kiedy o tym myślę.

Ale lizanie cipki i fetysz stupek to juz jest prawilne ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reszty poczytaj wpisy rozowych, gdzie szuka chopa i kazdy chce ja bolcowac, i to samo w druga strone chop szuka
OP który zgubił kod: @piezometr: Grindr, fellow.
Mnie po prostu obrzydza jak można włożyć komuś język do odbytu. Z seksem analnym inna sprawa. Nie masz tego miejsca przed twarzą. Oczywiście i w jednym i w drugim przypadku trzeba się przygotować. Higiena to podstawa, o czym ludzie których spotkałem tylko mówili. Gorzej było z przestrzeganiem tych zasad. Niewielu, tych z którymi z ciekawości wdałem się w rozmowę o seksie, wiedziało że
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdaje się, że każdemu, który uważa się za normalnego, cieżko jest trafić na interesującą osobę. Spotykałem się trochę za pośrednictwem queer, ale kończyło się co najwyżej na kilku spotkaniach. Nikt mi nic z tego co piszesz nie proponował. Może to bardziej popularna na fellow, ale tam jeszcze nie byłem ;p