Wpis z mikrobloga

Mircy pomocy. Kupowanie butów to jest taki ból w dupie, że szkoda gadać. Potrzebuje butów na lato plus późna wiosna/wczesna jesień. Chciałem kupić #vans old skool bo całe czarne mega ładne, ale się okazało, że niewygodne, szybko się niszczą i ogólnie #!$%@?, dupa i kamieni kupa. Może jakieś sugestie? Fortuny nie chce wydać, dobrze by też było, żeby wytrzymały nieco dłużej niż miesiąc. A jakby były całe czarne no to w ogóle ideał ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale bez przesady.

Wołam #modameska #streetwear #buty
  • 17
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: Mogę się wypowiedzieć jako posiadacz Vansów Old Skooli i Converse Taylorów high :)
1. Vansy zdecydowanie wygodniejsze
2. Zakładanie obu trwa dość długo. Bez odsznurowania się nie obejdzie. Jednak wiadomo, że więcej pier*olenia jest z założeniem wysokich Converse.
3. Ani jedne, ani drugie nie są zbyt przewiewne. Jeśli przewiewne buty to coś z siatki, nie trampki.
4. Wszystkie buty jakie mam mają startą podeszwę, więc nie wiem czy powinienem wypowiadać
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: Moje propozycje to:
-Asicsy, GL III albo Sagi gdzieś kolo 300pln ogarniesz
-J'sy Eclipse chociaż mi się nie podobają ale może Tobie podejdą
-flyknity racer oreo 2.0, droższa opcja ale IMO fajnie wyglądają
-adidas eqt support adv black
-yeezy black pirate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: jak na lato to szukaj flyknit racer/Nmd/pureboost/ultraboost i cała seria adidas Equipment. Odpuścił bym sobie converse i vansy bo wygoda dupy nie urywają i jak na trampki kosztują Imo za dużo. Sam chodzę w Nmd i szczerze polecam. Fakt trochę kosztują ale Imo warto. A i jeszcze całkiem fajne są adidasy Climacool ale co kto woli
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle zobacz adidas x_prl. Są tanie, z siatki więc dadzą radę w lecie. Jest model w czerni, wyglądają ok i są w miarę minimalistyczne bo nie mają ozdobnikow które rzucają się w oczy.
Ewentualnie roshe-u mnie wytrzymały już jeden sezon i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz