Wpis z mikrobloga

#bokunoheroacademia - mówiłem już jak rewelacyjnie w tym sezonie wypada to jak ekspresywne są twarze bohaterów (Mineta i jego reakcja na utratę opaski jest super)? Dzisiaj jeszcze na pewno nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oh, sweet summer child - ci co nie czytają mangi nawet nie wiedzą jak wyjaśnienie działania quirqu Tokoyamiego nawet w połowie nie oddaje tego co się dzieje po ciemku (ale tego chyba w tym sezonie nie ujrzymy... chociaż przy tempie jaki na razie pokazuje BnHA). To jest świetne jak każdy może zabłysnąć tutaj podczas turnieju i każdy jest użyteczny dla swojej drużyny. Odpalenie się Iidy - jak to cudnie wyglądało <3 Dlatego lepiej nie wkurzać Bakugo i ten efekt z napisów jak klepał po głowie Kirishimę :) Pojedynek między Todorokim, Deku i Bakugo jako kropka nad i <3 I ten Kaminari xD Aaaaa muzyka w tym sezonie to jest mistrzostwo. Te wbicie się Deku w ziemię Z Ł O T O <3 Jest też krótka scenka po endingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shingekinobahamut - użycie CG przy bardzo szczegółowych postaciach i niezłej animacji zawsze będzie mocno odstawać, na szczęście jednak przynajmniej w większości przypadków tutaj jak na razie nie zaserwowano nam bardzo złych przykładów jego użycia. A początkowa scena to bardzo sympatyczny popis sakugi. Efekty świetlne i wybuchy też robią wrażenie. Nie do końca przekonuje mnie projekt smoczej formy Niny, szczególnie oczy są... tak trochę zbyt wyłupiaste. Dat ass ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówiłem coś, że CG nie wygląda źle? Odwołuję - powóz Bacchusa jest obrzydliwy. Mimo wszystko pół odcinka niezłej rozpierduchy bardzo na plus. Smocza wioska wygląda świetnie. O kolejna stara znajoma z poprzedniego sezonu, plus wyjaśniło się kim jest ten dzieciak. Tła są miodzio. Znów scena po napisach.

#anime #jaqqubizarrecontent
  • 8
@jaqqu7: Na ostatnim PV Bahamuta przed premierą widać scenę jak Nina i król w przebraniu tańczą oraz scenę z Niną w łachach uciekającą podziemną kolejką z Jeanne. Czyli dużo jeszcze przed nami.
@jaqqu7: No odcinek świetny - szkoda, że porównując poziom akcji BnHA do nowych odcinków One Piece, ten drugi jest sporo nudniejszy. Czekam na jakąś konkretną walkę... Ja czekam na wojnę po raz drugi!