Wpis z mikrobloga

@1984 Od dłuższego czasu tam oglądam filmy i seriale i jest git. Szybko wstawiają , wiele źródeł i możliwości napisy itp. Tylko mają masę reklam i popupow, bez adblocka lepiej nie wchodzic
  • Odpowiedz
@1984: Wszedłem na to przed chwilą, patrzę, bardzo fajny design strony, wszystko przejrzyste...

Wchodze na zakładke seriale, na pierwszy lepszy serial w moim przypadku Fargo s01e01, patrze wow, dobra jakość 720p...

Wszystko bez zalogowania - faktycznie wygląda za pięknie żeby było prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukiboys: Bez adblocka to ja nigdzie nie wchodzę. Wczoraj zacząłem tam oglądać Kompanię Braci, bo tylko tam znalazłem. Wygląda to perfekcyjnie, lepiej od niegdysiejszego kinomana, kinomaniaka i podobnych.

@Snaek: No o to chodzi. Seriale HBO, wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali Netflix, dobra jakość... Zbyt piękne.
  • Odpowiedz
@1984: raz na czas ktoś łyknie sms premium i hajs się zgadza xD a po drugie wrzucając coś na openload firma openload za to płaci i można zarobic w #!$%@? kasy xD nie pytaj skąd wiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz