Wpis z mikrobloga

No to teraz mnie w-----ł s-------n z #fedex. Wziąłem dzień wolny, bo dziś miała dojść paczka i co? i dostałem przed chwilą informację, że w dniu 2017-04-28 kurier FedEx próbował doręczyć Twoją przesyłkę o numerze "blablabla" od nadawcy
"blablabla", ale nie zastał nikogo pod wskazanym adresem doręczenia. Co za j----y k---s, jak mu się nie chce jechać to by przynajmniej zadzwonił. Albo ja do niego. Ale jak nawet telefonu do niego nie podali to co ja mogę? Do tej pory miałem zero problemów z kurierami, a zamawiam dużo paczek miesięcznie. Pierwszy i ostatni raz z tą pseudofirmą.

#kurier #gorzkiezale
PrawdziwySkurfiel - No to teraz mnie w-----ł s-------n z #fedex. Wziąłem dzień wolny,...

źródło: comment_QeZL73XdcGiPyBz2vJGN9by40KQhXS00.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawdziwySkurfiel: jaka jest szansa, że jeśli zagraniczna przesyłka dzisiaj rano trafiła do Ożarowa i nadal widnieje, że czas doręczenia będzie dzisiaj w Tarnowie o 18:00, to ona rzeczywiście dotrze?
Ciekawe czy będą dzwonić o Vaty i cła. Pewnie dojdzie w czwartek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrawdziwySkurfiel: Kurier ma góra 5 min na paczkę i 150 innych miejsc do obskoczenia, raz zadzwonił, nikt nie odebrał, więc nie będzie tracił czasu, wlepia awizo i jedzie dalej. Gdyby tak z każdym klientem się "umawiał", wydzwaniał, czekał i "robił dobrze" to rozwiózłby połowę towaru, a po tygodniu go wywalili za kiepskie wyniki doręczeń.
  • Odpowiedz
@PrawdziwySkurfiel: A ja ci powiem, że to mało zależne jaka to jest firma. Czy DPD, DHL, UPS, Inpost czy FedEx jak kurier w twoim rejonie to s------l to problemy zawsze będą. Dlatego dzwoń, o--------j, może go wyjebią i dadzą ci kogoś normalnego
  • Odpowiedz