Wpis z mikrobloga

@dr_zajac czekam wlasnie u lekarza rodzinnego o jakies info co dalej bo kazali mi przyjsc ze zdjeciem i opisem.cholery juz dostaje od tej zatoki, bo wywalilo mi tylko prawa szczekowa. Trwa to juz kilka dni i cholera mnie strzela z tym, bo nawet normalnie zjesc nie moge, ani nic :/ l4 sie konczy, w ndz technika na koncercie, a w nastepny weekend wieksza technika :/ takie #gorzkiezale ale jak czlowiek choruje raz
@urielpp A czesto masz katar? Bo moze byc tak, ze na przewlekly stan zapalny z jakiegos powodu nalozyl Ci sie ostry i dlatego teraz masz pogorszenie objawow. Ale podejrzenie polipa wskazuje, ze juz dluzszy czas z zatokami jest problem. Mysle ze konsultacja laryngologiczna jest niezbedna.
@dr_zajac: No właśnie skierowanie dostałem. Ogólnie często mam zapchany nos, ale to latem, jak jest słońce, bo mam ten alergiczny katar. Teraz będę dzwonił i próbował się gdzieś dostać jak najszybciej.
@dr_zajac: termin najbliży wolny u mnie w mieście u jakiegokolwiek to 4-5 maja. Jutro do szpitala pójdę i tam na krzywy ryj spróbuję się dostać, bo dziś już za późno żeby cokolwiek zdziałać.... Dam znać jak coś pójdzie dalej.