Wpis z mikrobloga

#eu4aar #eu4 #europauniversalis4 #europauniversalis

Pierwsza część moich zmagań TUTAJ

TUTAJ opisałem plan na rozpoczęcie kampanii, idee itp.

Jeżeli ktoś zna jakiś sposób na tworzenie tego typu artykułów, gdzie moje screeny nie będą zmniejszane, to proszę dać znać. Bo wordpress mocno skurczył wszystkie grafiki.

Przepraszam, że zawołałem Was do dwóch wpisów, mam nadizeje, że nikt się nie zirytował. Od tej pory nie będzie już wołania, tylko dedykowane tag.

Proszę o wylewne komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (36)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @humbakiplywajakluczem @Freakz @Lisaros @BaRi @dire @Patermantis @Petrius @Wolvi666 @TheFrancuz @Shaz @PanNoris @Czajka7 @maxols @Nikron @roman_piroman @czarnorycerz @Zashi @lyst99 @deyna @Gelevera
@like_a_sir: Wiadomo, Burgundia to zawsze lekki wrzut na d... :/ Ogólnie wschód fajnie że planujesz zająć i przyblokować ottomanów w Serbii tylko tak jak piszesz potrzebny jest sojusznik (silny) do nich inaczej zaleją Ci Europę.
@like_a_sir: Bardzo ładnie, świetnie że odbity Konstantynopol, ja dla bezpieczeństwa handlowego zawsze staram się jeszcze zabezpieczyć Krym i morze Czarne (plus wiadomo kupa soli tam więc $$$ dodatkowo blokuje też południe dla Roszji). Zastanawia mnie mała ilość marchantów, rozumiem że poszedłeś strikte wojskowym torem rozwoju?