Wpis z mikrobloga

Pierwsza elektrownia w Czarnobylu już gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę jej wydajność podsumować słynnym cytatem:


Pojedynczy reaktor produkuje 40MW energii ale co ciekawe gdy postawi się jeden obok drugiego, działają na siebie jak katalizatory i dają o 100% więcej energii co mi daję na tę chwilę 160MW ( ͡° ͜ʖ ͡°). W planach rozbudowa oczywiście o kolejne reaktory, ale teraz mam już zapewniony spory zapas energii, jeszcze tylko znaleźć dobre źródło uranu i sielanka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#factorio #gry
Pobierz SamNieWiemKto - Pierwsza elektrownia w Czarnobylu już gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę jej wyd...
źródło: comment_fkikYgEgL09h16Mh8VgySPmMHqnKBIVs.jpg
  • 6
@acidd: też korzystam jeszcze z węglowych, bo nie mam dobrego źródła uranu. Zrobiłem sobie mapkę teoretycznie na bogatych surowcach ale nie zwiększyłem występowania myśląc sobie, że będzie za łatwo ale jednak teraz odczuwam skutki tej głupiej decyzji xd
@SamNieWiemKto: wiem - znam to skądś :P na poprzedniej bazie [pic rel] (nad którą siedziałem w ch czasu) chciałem zrobić acziwka 20M zielonych, ale też dałem nieodpowiedni współczynnik rozproszenia (miałem dużo, małych i bogatych złóż) więc musiałem się sporo męczyć. No i teraz dopiero 0.15 mnie zmusiło do zrobienia od nowa :)

Ponoć współczynnik 1 : 20 : 40 jest w punkt (tak przynajmniej wyczytałem na forach)
Pobierz acidd - @SamNieWiemKto: wiem - znam to skądś :P na poprzedniej bazie [pic rel] (nad k...
źródło: comment_Wf8XrKvMn2zzXDvZ4nBmHcTcz4ErjZVV.jpg