Wpis z mikrobloga

@wojna: Nie potrzebuję wiedzieć jak wyglądasz, ale Ty widocznie masz potrzebę, żeby się pokazać, więc albo to zrób, albo porzuć ten temat na zawsze. Taka neutralna rada. Osobiście nie wstawiłbym swojego zdjęcia na publicznym portalu i nawet bym nie nękał użytkowników sugestiami, że to zrobię ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wojna ta, coś mu o------o. Ktoś taki źle się spojrzał a ten walił tekstami typu "co się gapisz dziewczyno". Jak wypił to potrafił atakować rękami. Sporo "chłopców" nosi ciasne obcisłe spodnie i góra na moro. Zaczęło się, że jednego takiego w moro i użelowanych kudłach jak pędzel zamoczony w wodzie jebnął w łeb i kazał buty całować. Wtedy wiedziałem, że to kumpel nie dla mnie. Zmienił się diametralnie. Od spoko ziomka,
  • Odpowiedz
  • 1
@Stulejusz_Wielki: hej hej, to ze nosze jensy w wersji slim, nie znaczy ze nie potrafię określić swojej płci ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Askaukalis: nie, nie mam potrzeby pokazywać sie niebieskim. Dopiero doczytałem twój wpis. Także ten ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wojna co nosili obcisłe spodnie i stylizowali się na dziewczyny. Jednak p-----c wobec takich osób to debilizm. Dostał zawiasy to był bardziej w-------y na "SONDOWE K---Y" i bił jeszcze częściej i mocniej. Aż pewnego weekendu monitoring miejski go wyśledził i chwycili go. Mało kto zgłaszał fakt pobicia.
  • Odpowiedz