Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon polecicie do około 1700zł? Dziewczynie zależy na tym, żeby był mały (np. Huawei Nova dobrze jej leżał w ręce ale mógłby być nawet mniejszy). Jej najbardziej zależy na dobrym aparacie i w miarę możliwości stabilizacji obrazu (o ile w tym przedziale da się coś z tym wybrać). Kręcił ją też Blackberry Priv ale wydaje się jej za duży (jest jakakolwiek konkurencja z qwerty?).
Oglądaliśmy też Moto G Plus ale jest dla niej za duży (bo oczywiście jeśli da się zejść z budżetem to plus).
Co sądzicie o Samsungu Galaxy A3 2017. Wydaje się w miarę spoko ale jak to samsung- strasznie tandetnie wygląda.

#telefony #bojowkaandroid #jakitelefon
  • 14
@SzemranyInkub: faktycznie, zobaczyłem teraz, że nawet w niektórych sklepach jest dostępny. Pokazałem jej kilka opcji i teraz doszło jedno wymaganie: dualsim. Myślę czy nie namawiać jej jednak na tego Mi5, bo Huawei Nova jej podszedł wymiarami, a Mi5 ma bardzo zbliżone. Ma optyczną stabilizację obrazu i dual sim. Jest jakiś dystrybutor w PL godny polecenia? Bo nie chciałbym zapłacić komuś kto zamówi mi to z aliexpress.
@sroka22 może Sony, xiaomi nie bierz pod uwagę spuszczają się tutaj na nim miałem Red mi note 3 pro restart raz dziennie to norma byla. Wcześniej miałem Z3 i działał idealnie aż zginol dla różowego było by chyba ok z5 compact