Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło was pod tym tagiem. Jeszcze tydzień temu było tu zajebiście, co post miałem banan na ryju.
A teraz jak w lesie

MA TYLE HAJSU I KUPUJE PS4 I TELEWIZOR, SAMSUNG S8, CANON ZA 7K A MYJE SIĘ W MISCE

JA TO BYM ZAINWESTOWAŁ W ZŁOTO BO ZŁOTO ZAWSZE DROŻEJE ALBO ZOSTAŁBYM INWESTOREM WYSOKIEGO RYZYKA

Jesteście idiotami, śmiejecie się z mentalności typowego #polak a zachowujecie się identycznie.
Brak słów na was

#danielmagical
źródło: comment_AxszEPP0b19hjq3i1qr000SgKNiFVGZi.jpg
  • 12
Jesteście idiotami, śmiejecie się z mentalności typowego #polak a zachowujecie się identycznie.


@sensu: Wypraszam sobie. Nie wydaję lekką ręką ciężko zarobionych pieniędzy. Skoro ludzi wytykających niegospodarność nazywasz idiotami, więc sam pewnie jesteś z tych, którzy mają teraz ostatnie 100 zł do "dziesiątego".
@sensu: Uwielbiam matolkow ktorzy rzucaja "polaczkowatoscia" na lewo i prawo. W ten sposob obrazasz bardziej siebie niz innych bo pokazujesz jak #!$%@? umyslowo jestes skoro dales sobie wmowic ze bycie polakiem to jakas ujma. W kazdym kraju sa ludzie normalniejsi i zjeby roznego sortu, zobaczysz troche swiata zrozumiesz i przejdzie Ci ten kompleks. Kazdy moze poddac pod watpliwosc jego decyzje ale ostatecznie to jego hajs i zrobi z nim co zechce,
@sensu: po #!$%@? tu wklejka janusza?
Czyli to, ze gosc srajacy do miednicy kupuje sobie itemy, ktorych nie potrzebuje, za duze pieniadze, ktore moglby wydac np na #!$%@? prysznic, zeby umyc sie jak czlowiek i wysrac do porcelany to w sumie nic wielkiego, ale wytykanie mu lekkiej niegospodarnosci to juz polaczkowosc?
Co #!$%@??
Nie obchodzi mnie to co kupuje sobie sasiad za swoje pieniadze, ale daniel udostepnia innym zycie swojej rodziny
@sensu: no wiesz, co innego jak chodzi o dysponowanie pieniędzmi które ktoś sobie normalnie zarobił, a co innego jak są konkretne cele ludzię płacą bo mają nadzieję że daniel jakoś to dobrze ogarnie a on odpiernicza taki cyrk. Osobiście nic mu nigdy nie wpłaciłem więc mam wywalone ale nie dziwie się ludziom którzy coś mu wpłacili że mają lekki ból dupy.