Wpis z mikrobloga

@grubygruby jak ktoś kupi na początku 12 to potem tak już z tymi rękawicami zostaje i zaczynają się sparingi i tak już zostaje. Sam teraz szukam jakiś 16, bo zaczynamy delikatnie sparować i nie chce się bić w moich 10oz.
@AllOver: To pewnie zalezy od lokalnego zwyczaju. U mnie goscie po 10 lat doswiadczenia dalej tluka sie w 12oz, niezaleznie od wagi, przynajmniej wiekszosc.

Ja sie przesiadlem z 12 na 14 bo szukalem lepszej ochrony dloni(dokladniej kciuka) no i do sparingow wydawalo mi sie to wlasciwe. Teraz zastanawiam sie nad downgradem do 12 bo jednak szybkosc i sila ciosu spadla, ciezko jest nawiazac walke.
@AllOver: Po przesiadce z 10oz na 16oz mozesz byc troche zaskoczony jak ciezko sie uderza, polecam prztestowac przed kupnem. Chyba, ze macie taki zwyczaj w klubie ze sparujecie w duzych to wtedy wszystko git, szanse sa rowne.
@grubygruby testowałem ostatnio 16 i jest różnica wyczuwalna i nie wiem właśnie czy nie zdecyduje się na 14. Ciężko przymierzyć gdziekolwiek rękawice przed kupnem. Sklepów stacjonarnych jest mało, a asortyment pozostawia wiele do życzenia.