Wpis z mikrobloga

Szukam anime które przekona moją dziewczynę do tego gatunku. Nie lubi glupiutkich fabul i postaci, jakieś romantyczne komedie odpadają. Death note, attack on titan i fma oglądała sama i jej nie przekonało. Przydałaby się ładna kreska na zachętę.
#anime #szukamanime
  • 19
Szukam anime które przekona moją dziewczynę do tego gatunku.


@Talluviel:Anime to nie gatunek.

Walnij jakimś Ghibli, potem przez kinówki nie-Ghibli powoli, powoli w stronę weebshitu.
Pytanie tylko: po co?
@SweetNight @vytah Nie za bardzo rozumiem. Nikt nikogo do nieczego nie zmusza, ani ja jej, ani ona mnie. Chcemy razem coś oglądać ale jak na razie nie możemy znaleźć nic odpowiedniego, cóż, może poprzednie anime, które oglądała lata temu, nie przypadły jej do gustu, zdarza się, zarówno z filmami, serialami jak i wszystkim innym. Ja też wieki nie oglądałem anime, nie wiem w czym wybierać. Jak nie wyjdzie to trudno, Jezu xD
@Talluviel: To może pooglądajcie nieanime? Kupcie Netflixa i weźcie pierwsze lepsze co ma dużo gwiazdek, czy co tam ma Netflix.
A propos Netflixów: Little Witch Academia
@vytah Nie sądzę że całkiem jej się nie spodoba, kiedyś próbowała ale ją nie chwycilo, teraz jest całkiem zainteresowana tematem. Celuje w klimaty postapo albo coś futurystyczego, mógłbyś coś polecić?
@Talluviel Możesz spróbować No Game No Life (chociaż tu może ją trochę ecchi odstraszyć), Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru albo jakieś typowe romansidło jak Golden Time, Toradora
Edit. Nie doczytałem że romantyczne odpadają :/ szkoda
To może Natsume Yuujinchou albo Barakamon, Rainbow,
@Talluviel: jak futurystycznego to Psycho-Pass, a tak to może darker than black, Zetsuen no Tempest, Samurai Champloo, Gangsta, fate/zero, 91 Days, ajin(tak wiem że cgi), Phantom: Requiem for the Phantom, Rainbow, zankyou no terror, Boku dake ga Inai Machi
@Talluviel: fma zwykłego czy brotherhood? bo jak zwykłego to warto looknac brotherhooda. Ostatnio też szukałem właśnie anime podobnego do wymagan twojej dziewczyny bo nie jestem mocno into anime i #!$%@? mnie ta cukierkowa grafika, infantylne postacie itd. mimo wszystko współlokator polecił mi hunter x hunter po paru odcinkach stwierdziłem, że go #!$%@?, że co on mi tu poleca, powiedział żebym oglądał dalej. No i w sumie wkręciłem się na tyle, że