Wpis z mikrobloga

@Stitch: swoją drogą ciekawe skąd to się bierze, teraz zacząłem o tym myśleć i nie znam ani jeden osoby której by się popsuło coś "egzotycznego" (Dukaty, KTM, Triumph i Aprilla). Za to Y/H/S znam sporo osób którym się popsuło ;)
@kabzior to ja z kolei Triumph (R3 tylko w dłuższej perspektywie nie sa tak wytrzymale i wymagają remontow przy 100k km) i Ducati nowe nie. Ale Aprilia pod względem elektryki to gówno (miałem dwie ;) ) ktm z obserwacji znajomych, gdzie sprzęty z salonu tez gunwa. A reszta normalnie
@Stitch za najem mówią atm a nu ktm. No ale tam wolą kawałsuki... Ja tam nie wiem. Miałem dwa, będę brał trzeciego i żadnych problemów nie miałem. Za to crfki widziałem przynajmniej dwie z korbami na ziemi.
@Stitch: moja opinia trochę jest zachachmęcona tym, że wszystkie ww moto znajomych są wzięte nowe (monster 821, monster 1200, duke, speed triple i aprilla nie pamiętam modelu) i regularnie serwisowane w aso, żaden nie ma więcej niż 2 lata. Natomiast jak się psuje znajomym to w starszych (albo i już starych moto), a jak ktoś kupuje wiekową maszynę to jednak widzę, że Y/H/S jest najczęściej wybierane. Z drugiej strony, ani moje
@kabzior: No ja mówię. Ducati mam stycznosc z nowkami od paru sezonow - bezawaryjne przy dobrym serwisie (stare jednak faktycznie jak ktos cos zaniedbal to daje to o sobie znac.). Triumphy tez sa mega, sam zreszta polowalem na daytone. Tylko Triumphy maja wade taka, ze R3 (w tych modelach co mnie interesuja) nie sa tak wytrzymale jak R4/ V4 i wymagaja remontu przy nalocie 100k, a w turystyce to jest moment.
@bocznica: ja stycznosc z 2008 RC8 mialem i reszta 2015/6 :)
ciezko o superadventure 1290 zeby byl stary chyba, nie? ;)

ale wiesz, to moga byc jednostkowe przypadki. Ja wiem jedno, na pewno ktma nie kupie poza typowym full cross typu EXC.
Tylko przy takiej kasie to Hondy pewnie tez bym nie kupil tylko celowal w HP4 :)
@Stitch: z tym katełomem to trochę muszę się zgodzić - tym bardziej, że sprzęt nie toleruje januszostwa, cebulo-napraw i innego fuszerowania. W związku z tym postanowiłem, że jak coś ze stajni Austriaków to raczej tylko nowe. A Aprila SXV550 chodzi mi po głowie motzno :D
@Ostasz: ten filmik jest jednym z przykladow.

Generalnie najlepiej pierwsze co to obandazowac wydechy, bo ta vka generuje cholernie duzo ciepla i to nie jest jednostkowy przypadek...
Stitch - @Ostasz: ten filmik jest jednym z przykladow.

Generalnie najlepiej pierws...
@Stitch: łoooo, nieźle :/ trochę tych filmików widziałem ale o jaraniu się to nie widziałem. Anyhui, ja póki co jestem za gupi i za mało doświadczony na to bydlę :)