Wpis z mikrobloga

@tojamatteusz: @011011010110000101111000: Oneblade jest delikatniejsze dla skóry niż zwykłe jednorazówki? Miałem zwykły trymer QT 4000/15 goliłem się na ustawieniu 1 na sucho, i było spoko zero podrażnień, niestety coś się w nim popsuło po 2 latach, teraz musiałem użyć z dwa razy zwykłych jednorazówek...i masakra.

Nie wiem czy wybrać oneblade czy kupić coś podobnego co miałem()

https://www.mediaexpert.pl/trymery/trymer-philips-qt-4000-15,id-221806
  • Odpowiedz
@NieMogeSieZarejestrowac: delikatniej, a jednocześnie bardziej dokładnie ;p oczywiście nie jest to idealna gładkość, ale lepiej niż przy qt4000, ogólnie polecam. Tylko poszukaj sobie jakiś promocji, żeby dostać razem z maszynką dodatkowe ostrza, albo nakładki regulujące długość. Może coś na pepper.pl będzie.
  • Odpowiedz
@NieMogeSieZarejestrowac: aa co do brody to mi ciężko powiedzieć, ja to zapuszczam a kiedy dochodzę do momentu gdzie już trzeba coś więcej robić, żeby to jakoś wyglądało, to po prostu ścinam na zero lub 1mm ew. 3mm ;P czyli w sumie to raz w tygodniu się golę ¯\_(ツ)_/¯

Ja jeszcze ostrza nie wymieniałem, ale golę się tak jak napisałem, myślę że jeszcze parę razy, i będzie trzeba zmienić.
  • Odpowiedz
Dostałem w prezencie gwiazdkowym. Na początku byłem zadowolony. Jednak czar prysł. Maszynka jest tragiczna. Wcześniej posiadałem philips'a multigroom'a wytrzymał kilka lat, nie było z nim problemów. Po masowej akcji marketingowej, oraz pozytywnym komentarzom jestem zawiedziony produktem. Do dwóch włosków na krzyż może się sprawdzi.
  • Odpowiedz