Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik plebiscytu Złotej Piłki 2015 to jest jakaś porażka. Ja myślę że to piłkarskie, ku*wa głupie środowisko, te ku*wa banda imbecyli która głosowała na tych ku*wów karakanów z Barcelony to jest jakieś ku*wa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie treningowe, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, narzeczoną, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to p*lone 27 czy 28 procent głosów, to was powinno się jać ku*wa. Tak się powinno was jać, jak tylko was może jać Messi. Maradona was tak nie wyruał, jak wyrua was Messi, ku*wa. Aż wasz kukle ku*wa będą swędziały, z bólu. To jest dramat ku*wa. To jest dramat, że w tym antypiłkarskim środowisku, w tym środowisku w którym media ku*wa nie były w stanie powiedzieć, że Cristiano Ronaldo zbezczeszczono, że ten człowiek ma 88 goli strzelonych w Lidze Mistrzów, że te Fifowskie #!$%@?! Powtarzam Fifowskie #!$%@?! Fifowskie #!$%@? tego człowieka nie wybierały na najlepszego piłkarza świata bezpodstawnie i po latach się do tego przyznały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka nagrodzić Złotą Piłką.

Będzie was Barça ru**ała w dupę, będzie was Barça ku*wa dymała tak, jak was żaden inny zespół nie dymał. Ta ku*wa, ten mały karakan, j**any Messi śmieć, zniszczy was. Rakiticie, Busquetsy, Iniesty, Piquétsy będą wam ku*wa Tiki-Taką odbierały smak życia wy ku*wa idioci. Światowi, futbolowi idioci. Ja mam to w piździe ku*wa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył ku*wa tak! Wyp***lę jeszcze dzisiaj do PSG, już bilet kupiony i będę się z was ku*wa piłkarskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy ku*wa debile, którzy te k**ewstwo barcelońskie piąty raz wybrali. Nie na Lewandowskiego, nie na Ronaldo, tylko na jakieś ku*wy Neymary, lalusiów w dupę j**anych ku*wa, na Suárezów pop***leńców kanibali głosowali. To właśnie jest ta ku*wa FIFA. Przez taką ku*wę Fifę, przez was ku*wa ch*je nic się w piłce nożnej nie zmieni, bo jesteście ch*j warci i trzeba was jać, ruać i zarzuty prokuratorskie stawiać, bo jesteście bandą piłkarskich ku*wów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka piłkarskich znawców, garstka piłkarskich znawców, dzisiaj to jest 27 %, może 28. (Wyłącz ten filmik z z moimi nurkowaniami, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się ku*wa w tej ku*wie Fifie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch*je, że jesteście sprzedawczykami, że ku*wa wasze p***lone wprowadzanie dodatkowych sędziów to jest wasz majestat, wasza godność. Brak powtórek telewizyjnych i sprzedawanie meczów, to wy ku*wa FIFA, ch*j z wami. Nie warto było ku*wa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda ku*wa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie ku*wy głosowały na Messiego, niech was szlag trafi, ch*j warci jesteście, antyznawcami futbolu jesteście. Dobranoc. (Co jest ku*wa Ronaldo Junior pedale? Co chciałeś powiedzieć? Że jesteś fanem Messiego?) No. Dobra, na razie, wyp***lam. ku*wa, szkoda było pięciu goli strzelonych Espanyolowi, szkoda było ku*wa ładować tyle goli ogórkom. Głupia FIFA, głupi działacze ku*wa, was do zarządzania PZPN-em tylko zaprowadzić ku*wa, Lato i Kręcinę do spółki zaprosić. Szkoda ku*wa było na was cokolwiek wy głupie ch*je wy.
#mecz
  • Odpowiedz