Wpis z mikrobloga

@nowik: Wiesz że szukanie fajnego samochodu w dobrych pieniądzach to droga przez mękę?
Wiesz jak działają handlarze i dlaczego często samochody juz po sprowadzeniu,odpicowaniu są tańsze w PL niz podobne w DE?

Niemiec to nie idiota jak mysla niektóre wykopki,nie sprzeda swojego auta za grosze.
@Konwerter: ale ja chcę kogoś właśnie kto tam się orientuje i wie jak szukać i mógłby mi pomoc i sam zarobić niekoniecznie znajdując szrot...

@killerpizza: potrzebuje kogoś kto się zajmuje szukaniem samochodu tam i potem ściągnięciem go tutaj. Taki handlarz, który znajdzie mi coś co by było fajne ale niekoniecznie w Polskiej cenie. Bez kombinowania po stronie polskiej. Po przyjacielsku, mirkowemu. Wole dać zarobić komuś stad niż jakiemuś obcemu handlarzowi.
@nowik: Jest taki jeden ziomek w mojej okolicy, o którym słyszałem. Bierze chyba 1000zł za znalezienie, ale znajduje ponoć fajne perełki. Skąd kolega? Bo ten ziomek okolice Kalisz-Pleszew. Zresztą to chyba nieważne, mogę znaleźć do niego numer, to sobie przedzwonisz.
fajne ale niekoniecznie w Polskiej cenie. Bez kombinowania po stronie polskiej. Po przyjacielsku, mirkowemu.


@nowik: Jakiego konkretnie wozu szukasz? Poszukam w prywatnych ogłoszeniach i zobaczysz ceny.