Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie... Odwiedziłem wczoraj Saturna we wrocławskiej Magnolii i poszedłem poszperać nieco w grach. Uwagę moją przykuła półka z promocją na GTA V na PC. "Nowa, niższa cena" jak sugeruje wielka naklejka, wynosi 169 zł.

Zaciekawiło mnie ile ta gra kosztuje normalnie, skoro w promocji wciąż cena utrzymuje się na tak wysokim poziomie. A że akurat chwyciłem egzemplarz z niedokładnie naklejoną nową ceną, więc odchyliłem nieco naklejkę i moim oczom ukazała się cena 'przed promocją' ;)

Nie wiem, jak was, ale mnie takie akcje strasznie wkurzają, bo jawnie widać, że się nas oszukuje i to perfidnie. Wiem, że to nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja, ale moim zdaniem każdą powinno się wytykać i piętnować.

#saturn #magnolia #wroclaw #gtav #afera

Ale, ale... To nie wszystko...
c.....n - Mireczki drogie... Odwiedziłem wczoraj Saturna we wrocławskiej Magnolii i p...

źródło: comment_EHFQeII61OCnFE549Qf8Ujn0P5w3N2fW.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@cartierbresson: Zmień postrzeganie takich sytuacji z "saturn robi mnie w balona" na "pracują tam ludzie i popełniają błędy". Uwierz mi, nikt złośliwości klientowi celowo nie chce zrobić. Zawsze możesz podejść do obsługi i zrobią Ci niższą cenę, bo wiedzą, że dali ciała. Współpracuję z tymi sieciami od lat i trzeba po prostu zacząć postrzegać takie sytuacje pod kątem ludzkim. :-)
  • Odpowiedz
@hoppek: To ich problem, że zapomniał. Dziwne, że musiałeś się wykłócać, bo akurat w Empiku w tym przypadku powinni sprzedać po pierwszej prośbie klienta o cenę z naklejki.

@GrochowskiAlladyn: Nie zabiera, jak nie włączysz g2a shield, które jest w sumie niepotrzebne.
  • Odpowiedz
Jak chcecie aktualnie sobie kupic GTA 5, odwiedźcie stronę np.G2A, ta gra jest za 110zł.


@GrochowskiAlladyn: Po pierwsze jeśli masz kupowac na G2A to lepiej pirać, przynajmniej nie będziesz nakręcał rynku kradzionych kart i okradał wydawców

Jak juz kupicie to pamiętajcie ze zakupem akceptujecie regulamin i strona zabiera 7zł miesiecznie


Po drugie dałeś się wyjabać w kakao z G2A Shield, którego wcale nie musiałeś brać, oraz możesz go sobie dezaktywować,
Leniek - > Jak chcecie aktualnie sobie kupic GTA 5, odwiedźcie stronę np.G2A, ta gra ...
  • Odpowiedz