Wpis z mikrobloga

#tenis #tenisnews
Co tu się odwala w świecie tenisowym w ostatnich dniach to ja nie wiem:
- ciąża Sereny
- plota o dzikiej karcie dla Szarej na RG,
- Radwańska o Szarej,
- agent Szarej o Radwańskiej,
- kapitan Rumunii wyzywa angielskie tenisistki od "pierd....ych dzi...", Konta płacze, kapitan tak bardzo wyebany,
- losowanie drabinki w Stuttgarcie, Radwańska z Szarapową na kursie kolizyjnym już w drugiej rundzie,
- sroga bitwa tenisowych potęg USA - Czechy.
  • 9
@worldmaster: nie, decyzja ma zapaść 15 maja. Myślę, że twoja teoria o teście na odzew jest prawidłowa. Wypowiedź Radwy dołożyła swoje i poszła w świat. Do 15 jeszcze kupa czasu, pewnie jeszcze jakaś tenisistka coś doleje.

@worldmaster: afera gruba mocno!
Ilie Nastase #!$%@?ło na bańkę. ITF już się odgraża, że kara będzie ostra.

http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/swiat/30317/fed-cup-skandal-w-rumunii,-nastase-zwyzywal-konte-i-keothavong/
@Czajna_Seczen: to akurat jakis fragment wycięty z wywiadu dla PS, ale poszło w świat, bo powrót Szarej jest teraz trendy. Powiedziała, że jej tam akurat Szarapowej nie przeszkadza, ale na miejscu organizatorów turniejów nie dałaby jej dzikich kart.

Na to odpowiedział agent Szarapowej nazywając ją i Wozniacką (która zrezygnowała z udziału w Stuttgarcie w odpowiedzi na przyznanie dzikiej karty Rosjance) czeladniczkami i że pewnie się cieszą, że nie ma Petry, Sereny,
Wozniacką (która zrezygnowała z udziału w Stuttgarcie w odpowiedzi na przyznanie dzikiej karty Rosjance)


@gram_w_mahjonga: Bardzo dobrze zrobiła.

Irytuje mnie czy to w sporcie czy to w polityce lub innych dziedzinach życia, że ludzie skompromitowani wracają, często ubijając jeszcze świetny interes na wielkim comebacku.
Sport zawodowy, szczegolnie tam gdzie są wielkie pieniądze generalnie jest brudny. Ale jak już kogoś złapali na krętactwie to sajonara, bez żalu żegnam i nie chcę więcej