Wpis z mikrobloga

#darksouls3 #bloodborne

Dark Souls 3 kupione dzisiaj. GOTY. Zaczęłam grać kilka godzin temu.
Moja postać kontynuuje moje słowiańskie tradycje i dostała imię Bozydar, w bb był Janusz.
Na razie znowu ginę często ale po bb chociaż wiem dlaczego. Bo za szybko, bo za blisko. Poza tym po graniu Ng+2 długim zasięgiem miecza Ludwiga w bb czułam się niepokonana w ds3 ale Bozydar po godzinie umierań, pomału idzie do przodu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klimat, muzyka, nastrój, postacie - bb
Ilość lokacji, przejść, schodów, pomieszczeń - ds3
  • 16
@Jolly_Roger na razie się nie uśmiechnę bo nie wiem o kogo chodzi:-D :-P . Doszłam do babci na tronie, dostała jakiś podarek i dała mi sztandar czy coś. Moja postać jest #!$%@? kiepska na razie, przede mną sporo łażenia i zbierania duszyczek na podwyższenie levelu. Teraz czytam solucje. Dużo nocy i dni przede mną:-D

Czekaj, to ten co łazi po placu dookoła fontanny i ma dwie piły tarczowe na plecach jak aniołek
@Ozdoba: hah widzę, że kupiłaś GOTY przede mną, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam w takim razie na ciekawą relację w Twoim wykonaniu :)

Mi nie udało się kupić w piątek bo w sklepach nie było jeszcze dostawy, ale w poniedziałek myślę,że się wreszcie uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fireon hahaha nooo pojoczyłam że chce juz i jest. Na razie średnio mi idzie. Tzn zbieram duszyczki na levelowanie mojego Bozydara:-D
Fajne miejsce placyk że zwłokami smoka, stoję sobie i pacze przez dziury w murze a smok spala wszystkie szkielety a ja ssie duszę. Ale i tak to strasznie mało daje..
Tego wściekłego jełopa za murami mojego "domku", przy zamkniętych drzwiach, zrzuciłam ze skarpy bo niestety dostawałam bęcki jak chciałam go normalnie
@sprewell ponieważ łykam wszelkie podpuchy jak gąsior kluchy - #!$%@?łam babcie na tronie. Dzięki! Teraz się snuje jakaś śliczna panienka zwiewna i płocha i do tego jednego ciosem powala mnie na śmierć. Nosz #!$%@? co protip hahaha