Wpis z mikrobloga

@JoxTheMusician: do IV zauważyłem, że trudno wbić większe obrażenia przeciwpancernymi. Ja używam tylko jak rywal płynie całkowicie burtą do mnie, w kazdym innym - odłamkowo-burzące. Robią miazgę krótko mówiąc, ze wszystkiego. Od V zaczyna się słabsze MM i przeciwko VII jest tak sobie, ale dopiero wbiłem Emila.
  • Odpowiedz
@JoxTheMusician: wg mnie, choć bitew bardzo mało wciąż rozegrane, charakterystyka przypomina mi bardziej japońskie krążki, niż brytyjskie. Podpałka i pancerz przypominają japońskie, obrót dział też, choć tu jest nieco szybszy. Z kolei balistyka pocisków nieco amerykańskie przypomina, trzeba dawać spore wyprzedzenie celując, ale znów - są nieco szybsze.
Ja na linii brytyjskiej zaciągnąłem kotwicę na Emeraldzie póki co, muszę się podszkolić jeszcze, szkoda się męczyć.
Ciekawie też wygląda ten włoski krążek
  • Odpowiedz
@JoxTheMusician: dlaczego? Nagato kozacki okręt, potrafi srogo wpieprzyć, ale i czasem zbierze. ;) Ostatnie całe rankedy przegrałem na Nagato, pierwszy raz na bbku. Amagi też fajny, na Izumo ludzie narzekają, ale coraz częściej słyszę, że jest w porządku.
  • Odpowiedz
@system_shock: To może mój Nagato był zepsuty, pociski latały wszędzie tylko nie tam gdzie miały a jak już trafiłem to przebijałem na wylot. :|
I to była jakaś fizyka Serba, bo patrzyłem jak pocisk leci, trafił w cytadele i przebicie na wylot :V
  • Odpowiedz