Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie.

Od wielu lat, "rośnie" we mnie balon, balon wypełniony życiowymi niepowodzeniami i złością na samego siebie.

Zawsze uważałem, że jestem osoba dość silną psychicznie - myślałem, że sam uporam się ze swoimi problemami, oraz sekretami, którymi nie dzieliłem się ze swoimi przyjaciółmi, oraz rodziną. W kryzysowych momentach, kiedy łzy napływały do oczu, mówiłem sobie dość, tak nie można, musisz wytrzymać!

Mam gównianą pracę, niechętnie wprowadzam do swojego życia jakiekolwiek zmiany, wciąż mieszkam z rodzicami (mimo ćwierćwiecza na karku), nigdy nie całowałem się, nie mówiąc już o byciu w jakimkolwiek związku - stuleja pełną gębą.

Od dłuższego czasu zacząłem się zaniedbywać i nie jest tu mowa o higienie. Od dawna nie miałem żadnego ruchu, na siłowni nie bylem bardzo długi czas, w swoim pokoju rzadko sprzątam, mam coraz mniej potrzeb.
Bedzie już ponad rok, jak nie jestem w stanie odłożyć ani złotówki, czy to na jakieś wakacje, czy chociażby na auto.

Co jeszcze mogę dodać, to to, że nie nadużywam alkoholu, czy narkotyków (wszystko w rozsądnych ilościach).

Nie jestem w stanie poradzić sobie sam ze sobą, ciągle mam do siebie pretensje, wracam wspomnieniami w przeszłość, doszukując się momentów, w których mogłem podjąć lepsze decyzje.

Zwracam się tutaj dziś do Was z prośbą o radę, jak ruszyć do przodu, jak poradzić sobie z przytłaczającymi mnie problemami, jak zacząć w końcu "wygrywać" życie.

#pomocy #dobrarada #problemy może troszkę #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
  • Odpowiedz
wracam wspomnieniami w przeszłość, doszukując się momentów, w których mogłem podjąć lepsze decyzje.


@AnonimoweMirkoWyznania: o, to jest to. To jest to co mnie najbardziej #!$%@?ło i dobijało. Wieczny brak kasy, szukanie momentu, gdzie mógłbym się najlepiej obwinić.
#!$%@?ć to - iść na przód - znaleźć JEDNĄ. Ale to JEDNĄ osobę chociażby przez internet, której się można wygadać. A dalej po prostu wziąć się za siebie, zrobić odliczenia kosztów i próbować odłożyć
  • Odpowiedz