Wpis z mikrobloga

Trzy odcinki nowego "Prison Break" obejrzane. Ocena na Filmwebie całkiem wysoka, podobnie na IMDB. To pokazuje jak wielu ludzi na świecie NIE MA RACJI :>

Sama ucieczka, która powinna być punktem kulminacyjnym, genialnym planem wprowadzonym w życie, okazuje się wydmuszką, a wielki myśliciel Michael ma pomysł, by zgasić światło i iść przez dziurę w suficie – to w sumie tyle. Nie brakuje tutaj komicznych scen w więzieniu, gdy Scofield patrzy – jak zawsze – badawczo, by potem zaprezentować swój jakże genialny plan np. przykłada gorącą ścierkę do głowy, by udawać rozpalonego. NO GENIUSZ! Jeszcze z 2 odcinki, a zje surowego ziemniaka i nie będzie musiał iść siedzieć do izolatki. WIĘCEJ NARZEKANIA TUTAJ
#seriale #paranafilm #prisonbreak
Paranafilm - Trzy odcinki nowego "Prison Break" obejrzane. Ocena na Filmwebie całkiem...

źródło: comment_Y986kcCRiI7TvDb5PbGY0Bllz9xNPytx.jpg

Pobierz
  • 12
@janushek po tym przestałem czytać, naczytałem się już takich gównorecenzji o tym sezonie (jakies spiderwebsy itd), gdzie czepiali się dosłownie wszystkiego, a obejrzałem te 3 odcinki i okazało się, że jest bardzo dobrze

Dopiero ta sytuacja uświadomiła mi ile warte są takie recenzje. Już nigdy przed obejrzeniem jakiegokolwiek serialu czy filmu nie będę kierował się żadną pseudorecenzją, już więcej pokażą właśnie te gwiazdki na imdb (nie filmweb, bo polaczki mają tendencję do