Wpis z mikrobloga

Witam mirasy z #modameska i #krakow. Ktoś kiedyś polecał w Krakowie krawca szyjącego dobre garniaki na miarę za ludzkie pieniądze, niestety nie pamiętam gdzie i jak się nazywał. Mógłby ktoś podrzucić jakiś polecany zakład?
Ewentualnie ktoś w temacie i na czasie poleci sieciówkę, która robi jakieś klasyczne garnitury, a nie "modne" z groteskowo wąskimi klapami i dziwnymi proporcjami?
  • 7
  • Odpowiedz
@bugg: Crux w Pasażu Ruczaj
Jak chcesz opinie i wiecej info to na priv
Mam od niego 2 garnitury, jedną marynarkę i sporo koszul
wszystko dopasowane
  • Odpowiedz
Ewentualnie ktoś w temacie i na czasie poleci sieciówkę, która robi jakieś klasyczne garnitury, a nie "modne" z groteskowo wąskimi klapami i dziwnymi proporcjami?


@bugg: Suit Supply. W tanie bespoke się nie pchaj bo to zwykle przepis na stracone pieniądze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xune szkoda że nie maja sklepu stacjonarnego, garnitur bez mierzenia to trochę słaba opcja :/ kupowałeś u nich?
  • Odpowiedz
@bugg: Tak. Poprosiłem o pomoc w mierzeniu bo samemu ciężko. Porównałem z tabeką wymiarów (to wymiary ciuchów, więc trzeba mieć jakiś zapas w klatce i talii na oddychanie), zamówiłem i przymierzyłem. Darmowa dostawa, zwrot/wymiana - więc jakie bez mierzenia? Zmierzysz w domu, na spokojnie, bez sprzedawców wciskających Ci buble bo mają prowizję, bez luster i światła ustawionych żeby poprawiać wygląd. Jak nie podpasuje to masz darmowy zwrot kurierem. Płacisz też w
  • Odpowiedz