Wpis z mikrobloga

@cdwdj: mi się bardzo podoba i widziałbym więcej takich. ;) Jedyne, co tu nie pasuje, to wysokość nijak nie przystająca do zabudowy na około.
  • Odpowiedz
@Projekt_Inwestor: ładnie zapowiada się również dalsza rozbudowa kępy mieszczańskiej, czy też kamieńskiego gdzie arichom zaczyna klepać sporę osiedle, na deserek vantage pomału zbiera się do realizacji inwestycji przy małopanewskiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), kilka fajnych inwestycji zresztą przerabiałem swojego czasu :)
  • Odpowiedz
krzywe paskudztwo koło PKP


@cdwdj: XD
co tam, że to jeden z najciekawszych budynków w mieście, ale i tak znajdą się tacy którzy nazwą to "paskudztwem" bo przecież współczesny design to zło, tylkoo kamienice
  • Odpowiedz
@revolta: ale gdzie ja powiedziałem, że nowoczesny design to zło? Schizofrenia, że widzisz rzeczy, które nie istnieją? XD

Paskudztwo, bo krzywe. To dokładnie powiedziałem.
  • Odpowiedz
@revolta: chyba jeden z najbrzydszych.

Wszystkie te "nowoczesne" budynki są na jedno kopyto - bez żadnych zdobień, równe, najczęściej gładkie ściany, jakby odkrojone jakimś wielkim nożem. To się nie może podobać, czasem, jak patrzę na te potworki i porównuję je do budynków mających po 50+ lat, to mam wrażenie, że ludzie przestali potrafić budować...

To coś na przeciwko pkpu ma dwa zasadnicze problemy. Po pierwsze, to co wyżej, czyli brak jakichkolwiek
  • Odpowiedz