Wpis z mikrobloga

@robin_caraway: pewnie moim kosztem xD
mam hodowle jeleni, krów, dwa slopoki, sudowoody też dwa i 3 magmary wyszły.
A liczyłem na chociaż jednego laprasa :(
w sumie to cuksów też dużo nie dostawałem, na czarmandera 5 cukierków, na dwa miltanki - 23, na 3 standlery - 45
Też mi się podobało, sporo nowych poków do dexu których nawet wcześniej spotkać nie mogłem (aerodactyl, 2x miltank, tangela, scyther (akurat 20 minut po wykluciu musiałem spotkać 2 pod pokestopem, a tak to przez 1,5 miesiąca ani jednego -.-) growlithe z cukierkami, więc nowy arcanine, elekida też nie miałem, i tyrogue który ma 50% szan na hitmanchana). Do tego dwie 5 i dwie 10 eventowe, ale one sobie jeszcze poczekają ( ͡
@robin_caraway ja nie wiem... Chyba miałem pecha, przez cały event wypadły mi tylko 3 piątki i same dwójki. Chętnie przytuliłbym jakąś Chansey z dobrym IV, bo cuksy na evo mam.
Co do piątek to jeszcze nie wykluwałem - wiem że będą tam startery z drugiej generacji, ale już zrobiłem evo Cyndaquila i Totodile z dobrymi z IV, więc tylko na Chikoritę czekam, ale bez parcia
poka ataki po ewolucji:)


@kkkempa: z ewolucją będę czekał. mam już blissey 2,7kCP (pound/dazzling gleam) i ją chce porządnie zrobić, bo jakoś nigdy długo na gymie stała. ale muszę poczekać aż wróci, bo zrobiłem wycieczkę i zostawiłem ją w gymie w innym mieście

już zrobiłem evo Cyndaquila i Totodile


@KisielBB: a ja właśnie liczyłem na te startery. dostałem tylko dwa totodile i jednego cyndaquila i chyba z 4 chikority. akurat
@robin_caraway: Zazdro Chansey, też bym ją chciała na wpis do dexa chociaż! Ale i tak nie narzekam, wczoraj wypadł mi na sam koniec eventu Snorlax, którego nie miałam i Lapras. I trochę poke-dzieci do dexa, bo nie grałam jak je wprowadzili. Ogólnie fajny event, tylko pogoda nie dała rady, albo lało/śnieżyło, albo było za zimno na dłuższy spacer :T