Wpis z mikrobloga

@Variv: Rewelacja, jedyny większy minus to brak wsparcia dla modów przez co gra zaczyna się nudzić po pewnym czasie, ale i tak spokojnie zapewnia kilkadziesiąt godzin porządnej rozrywki. Moim zdaniem warto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Niedowiarek A są jakieś mechaniki ekonomiczne? W sensie idzie zarabiać kasę np. kupując coś w jednym mieście i sprzedać w innym? Czy raczej kontrakty tylko?
  • Odpowiedz
@Variv: Tak, możesz kupować towary w miejszych miastach i wsiach i sprzedawać z zyskiem w dużych. Potęgę swojej obecnej kompanii oparłem w dużym stopniu na handlu barwnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego ceny są uzależnione od sytuacji w danym miejscu, jeśli np. wioska jest regularnie atakowana przez bandytów to towarów będzie mało a ceny pójdą w górę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Niedowiarek A dużo jest obiektow na mspie które można sobie atakować dla kasy i doświadczenia bez brania kontraktów? No jak na YT patrzyłem to koleś cały czas kontrakty robił bez jakiejś eksploracji mapy - i nie wiem czy to był jego wybór czy nie było po co eksplorowac mapę?
  • Odpowiedz
@Variv: Jak najbardziej, w losowo generowanych miejscach można znaleźć kupę kasy i unikalne przedmioty. Problem w tym, że takie miejsca są zwykle mocno bronione i zamiast łupu można łatwo zebrać #!$%@?. Na początku lepiej brać kontrakty. Gra ogólnie szybko uczy szacunku dla przeciwnika a pierwsze spotkanie z orkami to niezapomniane przeżycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz