Wpis z mikrobloga

od


@LuckyLuq: TO , ZE KTOS NIE NOSI DRESOW CALE ZYCIE I NIEMIESZKA ZE STARA JAK TY I PIJE BRONSKA POD BLOKIEM, TO JEST METROSEKUALNY? OCENIASZ GOSCIA PO WYGLADZIE MUSISZ BYC SMUTNYM CZLOWIEKIEM

P.S. ZIOMEK WYGLADA NORMALNIE, NIE WIEM NAWET O #!$%@? CI ZNIM CHODZI? NIE WYCHODZISZ Z CHATY I ZIEJESZ OGNIEM JAKIMS NA WSZYSTKO CO ZOBACZYSZ?
KTOS NIE NOSI DRESOW CALE ZYCIE I NIEMIESZKA ZE STARA JAK TY I PIJE BRONSKA POD BLOKIEM, TO JEST METROSEKUALNY? OCENIASZ GOSCIA PO WYGLADZIE MUSISZ BYC SMUTNYM CZLOWIEKIEM


@fillipka: Miałem dresy na dupie ze 4 razy w życiu, ze starą nie mieszkam od 11 lat, a bronka pod blokiem piłem też jakąś dekadę temu :) Co do nie wychodzenia z chaty, to widziałem jakieś 20 krajów.
I #!$%@? ci do tego
@fillipka: Człowieku o co ci chodzi? To był żart i to bardzo delikatny, nie napisałem nic a nic. Mam znajomych gejów i uważam ich za świetnych ludzi, jestem ostatnią osobą, która by miała coś przeciwko jakiekolwiek odmienności.
Typ u Guzika skojarzył mi się z Królem i to tyle. A ty wyciągnąłeś jakieś wnioski i zacząłeś po mnie jechać.