Wpis z mikrobloga

Uwaga na #!$%@?ów na OLX którzy ślą sms-y po angielsku z propozycją kupna. Godzą się na cenę, płacić chcą przez paypal, przedstawiają się jako offshore worker itp. Wałek polega na tym że niby płacą paypalem ale potem cofają kasę, w międzyczasie kurier zabiera towar. Ja dostałem sms-a i potem maila od stefaniewirtz303@gmail.com Nabrać się nie dałem - śmierdziało na kilometr ściemą ale ostrzegam innych. Paypal oszustwo OLX ściema, niech się zindeksuje, #!$%@? na grób nigeryjskim śmieciom.

#oszukujo #olx #sprzedam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No właśnie do mnie się odezwała Stefanie z tego maila, też z ofertą kupna i wpłaty na paypal. Też mi coś tu śmierdziało. Powymienialiśmy trochę maili, pisałem że nie mam konta na paypal, i coś za bardzo starała się mnie namówić żebym założył, wtedy od razu wyśle mi pieniądze. Oleję temat.
  • Odpowiedz
@Glos_z_sali: Potwierdzam, uczestniczyłem w tej samej sytuacji. Osoby z rodziny dały się nabrać, ale na szczęście mnie dali, żebym przelał pieniądze przez MoneyGram. Wpłaciłem je, ale przed przekazaniem kodu transkakcji, zacząłem sprawdzać maile i wałek wyszedł. Mail od stefaniewirtz303@gmail.com to jeden z elementów siatki przestępczej, która naciągnęla ludzi już na setki milionów. Podobno od niedawna są w PL, do tej pory największe żniwo zbierali w UK.
Info od przedstawiciela amerykańskiego
  • Odpowiedz
witam

dzisiaj i mnie próbowano oszukać. wystawiłem na olx iphone'a i po dwóch godzinach dostałem z olx smsa (to już było bardzo dziwne, bo otrzymałem sms'a nie z czyjegoś numeru, tylko od olx...). w smsie kobieta o imieniu Żaneta pytała o ostateczną cenę. Zgodziła się na tą, którą jej zaproponowałem i obiecała szybki przelew. Do przelewu podałem dane mojej narzeczonej, ale dodałem mój numer telefonu. Teraz dostałem smsa z ING Banku (w
  • Odpowiedz