Wpis z mikrobloga

Czy któraś z was robi sobie trwałą? Zawsze chciałam mieć loki ale niestety mam tak proste włosy, że nawet wałkami i lokówką nie mogę uzyskać fal, które utrzymają się dłużej niż godzinę - a używam mocnych lakierów i pianek. Czy loki w trwałej muszą być takie drobne i jednolite?
#wlosy #pielegnacja #pytanie #kosmetyki #fryzjer #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I4mL0 moja fryzjerka robi sobie trwałą (tylko mówiła ze to się inaczej robi? Albo czym innym? ) i nie są to takie małe loki tylko taki fajny nieład artystyczny. Tylko to też pewnie zależy od fryzjera bo jak trafisz do Grażynki co starymi metodami jedzie to może być problem :>
  • Odpowiedz
@I4mL0: ja robiłam kiedyś, się to nazywało trwała ziołowa, nie zniszczyło włosów, a do tego miałam fajne duże loki. wszystko zależy od fryzjera i techniki.
  • Odpowiedz
@nama: No właśnie ja nie chcę nieładu, nie pasuje do mnie taka bieżąca moda na nieład na głowie i chciałam takie typowo pin upowe loki do upięć:P Zawsze można wyprostować jak nie wyjdzie.

@katera: Czyli mówicie żeby iść do fryzjerki i zobaczyć jak robiła innym?
  • Odpowiedz
@I4mL0: to, jak potem ułożysz włosy, to inna sprawa - najłatwiej po prostu wysuszyć i wtedy masz nieład, ale jak chcesz układać, dokręcać, modelować, to nie wiem, czy trwała się do tego nadaje. Idź do dobrego fryzjera i pogadaj, chyba tak będzie najlepiej.
  • Odpowiedz
@I4mL0 jest też coś takiego jak trwała na dużych wałkach :) moja mama miała kilka razy robione coś co się nazywa headlines (chyba xD) i to miało dodać włosom objętości, efekt był takich dużych loków odbitch od nasady.
  • Odpowiedz