Wpis z mikrobloga

@inpir: Polecam skorzystać na propagandowych stronach politycznych z "agresywnymi" newsami(dowolnej opcji politycznej), fajnie wtedy widać prawdziwe intencje autora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mentos69: Daj sobie: Nowa zakładka, w adresie wklej to co trzeba skopiować i zapisz. Motyw jest taki, że wchodzisz na jakąś stronę, klikasz tą zapisaną zakładkę (nie mylić z kartą) i na otwartej stronie dodaje Ci w losowych miejscach #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ssoe: Specjalnie pobrałem opere :)
Wchodzisz na jakąkolwiek stronę, klikasz serduszko po prawej stronie i wybierasz żeby dodać strone na pasek zakładek.
Teraz masz ta strone na pasku zakładek, klikasz na nia PPM > edytuj i w pole adresu wpisujesz kod z tej strony która podałem wcześniej.
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: cumplu ja wiem jak to działa, mam już nawet auto odpalanie na każdej stronie, tylko że #!$%@? skrypt zawiesza firefoxa na allegro. Przynajmniej na razie tylko mi na tym zawiesza. Chciałem własnie zrobić tam że odpalam skrypt i niczego nie spodziewająca się osoba odpala sobie allegro, a tam "bluzeczka #!$%@? dziecięca, śliczna #!$%@?" xD
  • Odpowiedz
@ssoe: Jak to nie działa? Teraz jak masz to w zakładkach to wchodzisz np. na Onet i teraz odpalasz ten skrypt z tej zakładki. Czyli wchodzimy na Onet i klikamy wcześniej przygotowana zakładkę.
  • Odpowiedz