Wpis z mikrobloga

@janusz002: problem w tym, że banda gimbazjuszy postanowiła zaspamować stronę, jak kilkaset osób postuje po kilkadziesiąt albo i więcej postów z tym samym tagiem i nawzajem namiętnie się plusują to nic dziwnego, że sprawia to trochę wrażenie, że wszyscy użytkownicy oszaleli na punkcie jednej dysfunkcyjnej rodziny
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: ból dupy, że WIĘKSZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW nie pokochała waszego ulubionego jutubera nie ustał?


Skoro większość użytkowników nie kocha patotubera, to jakim cudem #danielmagical ma więcej obserwowanych niż wszystkie inne tagi?

To nie jest sukces magicala, to wasza porażka ("większości użytkowników") bo jak widać słabego miał przeciwnika.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Jeżeli jesteś normalnym użytkownikiem to nic do Ciebie nie mam, za to jestem chory na #gownowpis, bo to główny powód dla którego przestałem odwiedzać gorące.

Sam jestem raczej odbiorcą niż kreatywnym dawcą i dlatego nie pisałem gównopostów, za to lubiłem czytać tych którzy mieli coś do powiedzenia. Niestety w zalewie syfu coraz ciężej było wyłowić coś co zasługuje na uwagę.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Szczerze mówiąc to oba tagi prezentują sobą ten sam poziom, takie dno i kilometr mułu, jak big brother czy idol. Widać wielu rodziców poniosło porażkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziwi mnie wywyższanie się jednych nad drugimi, coś jak #pcmasterrace.
  • Odpowiedz