Wpis z mikrobloga

Tag mi się bardzo spodobał, więc wrzucę też swoje kosmetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podkład - ostatnio trafiłam w Hebe na Maybelline Fit Me Matte+Poreless i się zakochałam. Przy innych podkładach nos przetłuszczał mi się w granicach 4/5 godzin, ten wytrzymuje od rana do wieczora. Szkoda, że to chyba edycja limitowana. Była też ta seria w Rossmannie niedawno, ale mieli korektory i podkłady dla cery suchej. Polecam też podkład HD z Catrice i Infallible z Loreal.
Korektor - Maybelline Fit Me, też świetny, bardzo kremowy, ładnie się rozprowadza, nic nie wchodzi w zmarszczki jak się go przypudruje, po prostu świetny. No i zakrywa moje bardzo duże sińce pod oczami. Ale też niestety limitowany, muszę polować na Amazonie.
Puder - Kompakt z Bourjois, całkiem ok, matuje odpowiednio, pod oczy też się nadaje, nie jest jakimś moim ulubieńcem ale muszę go skończyć, jutro na promocji chcę upolować bananowy z Wibo :)
Bronzer - Ostatnio kupiłam z Hean, bardzo mi się podoba, sądzę, że wzorowany na tym z Kobo, krzywdy sobie nie można nim zrobić, oczywiście wszystko z umiarem, używałam też bronzera z tej trójki Wibo i ten mi się jednak bardziej podoba, ma chłodniejszy kolor. Dodatkowo do opalenia używam pudru z Golden Rose, fajnie też rozświetla.
Rozświetlacz - oczywiście Lovely Gold, jutro planuję kupić dwa kolejne, żeby mieć już na zapas, świetny jest, ale już go bardzo wiele osób poleca.
Brwi - mam dość gęste i ciemne brwi, więc jedynie potrzebuję czegoś do ich utrwalenia, teraz używam kredki z Bell, a właściwie wosku w kredce, całkiem ok, nie narzekam, ale jeżeli ktoś potrzebuje wypełnienia to raczej nie jest to kosmetyk odpowiedni.
Oczy - trio z Bell, używam jedynie ciemniejszego cienia do zagęszczenia rzęs, nie używam cieni, a jeżeli już to będzie to Color Tattoo z Maybelline. Przymierzam się również do którejś z palet z MakeUp Revolution.
Rzęsy - Złoty tusz z Eveline, bardzo dobry, nie skleja, nie sypie się, fajnie wygląda, mnie odpowiada, drugi którego używam to nieśmiertelny So Couture z Loreal.
Usta - Pomadki z Golden Rose to najlepsze co mogę polecić, długo się trzymają, nie wysuszają, śliczne kolory, od pierwszego użycia się zakochałam ʕʔ
Ogólnie chciałabym dojść do kilku kosmetyków, które będą dla mnie najlepsze i będę mogła ich stale używać, lubię minimalizm :)

#pokazkosmetyczke
źródło: comment_5T47fAGBajDsqaEwRrpzB5fRUlyoDHlh.jpg
  • 1