Wpis z mikrobloga

@Grandek: manipulacja, manipulacja, manipulacja.

Typowe p---------e #neuropa, bo trzeba odwrócić uwagę od tego że Tusek wiedział o Amber Gold i nie uchronił polaków przed machlojkami, zatrudniając tam jeszcze swojego pierworodnego.

Ohh, neuropa, 60 groszy za wpis to za mało żeby przyciągnąc uwagę inteligentów, do pisania tych komentarzy biorą ludzi z łapanki, którzy nie są ani bystrzy, ani elokwentni.
  • Odpowiedz
szkoda tylko że jego syn nie pracował w ambergold.


@Xianist: a w podsłuchach chodziło jedynie o to kto nagrał, a nie to co było na taśmach.

Kolejny przykład głupiej manipulacji i zaklinania rzeczywistości. Postaraj się bardziej następnym razem, może się uda zarobić kolejne 60 groszy.
  • Odpowiedz
@Xianist: dobra, weź nabijaj dalej posty o złym PIZIE i dobrym Tusku. Merytorycznie sięgasz dna, z kim, a raczej z czym mam tutaj rozmawiać. Jakimś smutnym aparatczykiem któremu w życiu się nie udało i od 8 do 16 p------i kocopoły w Internecie żeby zarobić na chleb? xD
  • Odpowiedz
@Xianist: stać mnie na to by cię dwa razy kupić i trzy razy sprzedać, w przeciwieństwie do smutnej pracy trolla internetowego na posługi PO, mam lepsze rzeczy do roboty. Ale trzeba było pracować by do czegoś dojść, ale jak ktoś woli z---------ć jako pacynka partyjna siejąc dezinformacje to widać wystarczyło być kretynem xD
  • Odpowiedz
@Grandek:
Oczywiście, okrzyki jakiegoś dziadka czy babci, którego nie wiadomo kto tam postawił ekstrapolowałeś na znienawidzonych, wrażych "pisowców".
Nieźle manipulujesz.
  • Odpowiedz