Wpis z mikrobloga

@kawa-i-papierosy: Najgorsi są według mnie ci co nie umieją obsługiwać smartfonów. Trzeba im konfigurować kontakty, wyłączać płatne smsy, które gdzieś tam zamówili, czyścić pamięć i ogarniać aktualizacje. To nie są samodzielni mężczyźni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

albo

A weź mie na allegro wyszukaj.
  • Odpowiedz
@jatutylkosprzatam2 dlaczego? Chce zmienić koła w samochodzie to robie to sam, ale jak potrzebuje zmienić opony to jade na wulkanizacje i płace. Jak potrafie coś zrobić( no a nie ukrywajmy, to co napisał ktoś na obrazku to nie jest żaden wyczyn), to zamiast płacić robie to sam. Jak chcesz powiesić obraz na ścianie, to dzwonisz po ekipe remontową?
  • Odpowiedz
@0987654321: dużą wagę przywiązujesz do bycia dumnym z siebie, znam swoją wartość, wiem co chcę i zamiast samemu coś robić wolę zlecić komuś robotę a jak chcę podnieść swoje poczucie wartości to robię coś co naprawdę podniesie. Prawdziwy mężczyzna to nie tylko ktoś kto zna wszystkie możliwe tryby w wiertarce. Jeśli musi to zrobić bo sytuacja tego wymaga, spoko niech robi, mamy dostep do internetu i tam wszystko jest opisane ale
  • Odpowiedz
@jatutylkosprzatam2 Ale to są takie podstawowe zdolności manualne, i nie mówie o tym że to podnosi poczucie wartości. Skoro bardziej opłaca Ci się zawołać fachowca niż zrobić coś samemu, to zakładam że coś osiągnąłeś i zarabiasz przyzwoite pieniądze. Znam osoby, które po szkole o profilu mechanicznym nie wiedzą w którą stronę odkręcać śrube.Jaką prace znajdzie małorozgarnięta osoba z zerowymi zdolnościami? A mimo tego, że płacisz komuś za to, to jesteś w stanie
  • Odpowiedz
@jatutylkosprzatam2: przypominam, że jak ktoś za Ciebie robi ,,żebyś nie marnował życia" to mu dajesz kasę, którą żeby zarobić zmarnowałeś życie. Czasami warto coś zrobić samemu bo się bardziej opłaca a czasami nie. Wiercić nadal będę sam. No ale kłaść płytek i szlifować ścian to już nie.
  • Odpowiedz