Wpis z mikrobloga

#inpost #kurier #firma

Czy ktoś z prowadzących firmy i korzystających z usług Inpost kurierskich ma problem ze zwrotami pobrań?
Bo trochę tych paczek wysyłamy i właśnie dotarły do nas informacje o problemie od znajomych ze zwrotem pobrań od tej firmy i to na kwoty nawet o wysokości 70 tysięcy.

Rozmawiając z kurierem też mnie nie pocieszył bo mówi że jemu są winni wypłaty z dwóch miesięcy i sprawa jest w sądzie i by się nie zdziwił że pobrań nie zwracają.
  • 11
  • Odpowiedz
A ja się kłóciłem?

U nasz wszystko gra z inpostem jesteśmy zadowoleni, ilość problemów mniejsza niż przykładowo FEDEX, ale lepiej się pilnować zamiast wpaść w gówno. Coś słyszysz to dowiadujesz się by to potwierdzić.
  • Odpowiedz
@Akuku69: szef rozmawiał z pracownikiem to z tej rozmowy wynika że oddział ma meline z której zwracają COD a nie każda sortownia osobno.

No tak czy siak, my zaczynamy z powrotem słać pobrania innym kurierem ( bo trochę strach po nowościach co wczoraj usłyszeliśmy ). Z informacji które tam wczoraj szef wyciągnął od byłego przedstawiciela, on odszedł niedawno bo przestali mu płacić regularnie, inpost kurier może walnąć w każdej chwili. Będą
  • Odpowiedz
@Fusofuso: Zapytam jutro ile czeka na zwrot, z fedexem jest problem z ilością uszkodzonych paczek i palet, jest ich dosyć sporo ( o wiele więcej naprawdę o wiele więcej niż inpost lub dpd ) i mniej kurierów takich normalnych tam pracuje, strasznie dużo ludzi dzwoni że kurier nie podjechał a był ktoś w domu cały dzień albo inne ciekawe historie ( najlepsze ze domofon uszkodzony w miejscu gdzie nie ma domofonu
  • Odpowiedz