Wpis z mikrobloga

Cześć mirki z pod znaku wojennego młota!

-Ostatnio z okazji premiery Warhammera Total War zacząłem interesować się światem. Przeczytałem gdzieś, że WG opuściło Warhammera Fantazy i teraz przeniosło się na Age of Sigmar. Czym było to spowodowane?

-Czytałem też że była jakaś kosa pomiędzy twórcami i fanami Warhammera Fantazy. Czym było to spowodowane ?

-Ostatnie pytanie. W jaki sposób WG podaje najnowsze lore do W40K ?


#warhammer #warhammer40k
  • 9
@EmperorOfEmpire: Nie ma czegoś takiego jak najfajnieszy zakon, są takie które lubisz bardziej i mniej:P

Ultrasmerfy to legion, który odniósł najmniejsze straty w czasie herezji Horusa i po jej zakończeniu jej Prymarcha najbardziej przyłożył się do utrzymania imperium w jednej kupie. Dlatego jest ich najwięcej.
Moim zdaniem Ultramarines brakuje charakteru - są uosobieniem idealnego Space Marine.
1. Warhammer Fantasy przynosil straty, ludzie ktorzy grali mieli armie kupione lata temu wiec nic nie kupowali, prog wejscie by ogromny, drogie podreczniki + figurki + farby etc to spory wydatek. Dlatego zmienili na Age of Sigmar, teraz wystarczy kupic armie, pomalowac i gotowe. W AoS zmienili tez nazwy ras np z Elves na Aelves ktore mogli zastrzec prawami autorskimi. (Sorki za brak polskich znakow () )

2.