Wpis z mikrobloga

@benzdriver: Jeśli masz dla mnie radę lub uważasz, że powinienem wymienić obie to proszę napisz. Ja taki biegły w tematach mechaniki samochodowej nie jestem i ufam mechanikowi ;p - to jego opinia żeby wymienić jedną;p
@zmudeg: wahacz wzdłużny ma jedną jedną tuleję. jest mocowany do zwrotnicy i w niej jest jeszcze jedna tuleja - pod warunkiem że to ar 156/147/gt :)
dodatkowo tylne łożyska są dość kosztowne - mój kumpel kiedyś dał za łożysko z wymianą dał coś ok 500zł. A jak poszła druga strona, to mu powiedziałem, żeby kupił używane - lecą tylko jak mają hak i trzytszepkę do ciągnięcia - cała zwrotnica 70zł, wymienił
@zmudeg: raczej na pewność prowadzenia, bez strat na komforcie. To jest duża zaleta tego zawieszenia. W mcPersonie i belce masz najczęściej albo wygodnie i niepewnie, albo pewne prowadzenie bez komfortu.
@konradk1: straty są bo się tłucze ta zawiecha, ale dalej wybiera nierówności dobrze, że nie czuje jak kręgosłup wbija mi się w mózg tak jak w moim poprzednim starym Oplu :).

W resorach nie masz komfortowo i nie masz pewnie :D każde coś ma swoje plusy i minusy :)