Wpis z mikrobloga

Może to dla niektórych obrzydliwe ale czasem pozwalam spać dla psa ze mną w łóżku
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@Latch:

Może to dla niektórego obrzydliwy ale czasem pozwalać spać dla pies z ja w łóżko


oto jak twój post wygląda dla ludzi używających języka polskiego xD
  • Odpowiedz
@Latch: @sugasuga: o koleżanki mazurzanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie widzę nic złego w spaniu ze zwierzakiem.
Ja nie spałem, bo nie lubie jak mnie coś grzeje, ale nieraz rano kot otwierał drzwi i razem z psem mnie budzili. Kot skakał na wystające członki, a pies wskakiwał na łózko, machał ogonem i mnie lizał.
  • Odpowiedz
Nie może wchodzić ani na moje łóżko, ani na mój dywan. Psy są serio obrzydliwe


@Amishia: najlepiej na podwórku na łańcuchu nie? Nie mówię że każdy musi lubić zwierzęta, nie twierdzę też muszę szanować takie osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Pytam z ciekawości, nie jestem oburzona :) Myslałam, że jakieś konkretne słowa Ci się nie podobają? Ja na codzień w ogóle nie słyszę niczego dziwnego w tym, jak ludzie tutaj mówią. No, może poza "tej", którego też nie lubię :)
  • Odpowiedz
@Mikimoto: Miałam jedną koleżankę, która posługiwała się gwarą poznańską naturalnie i była przy tym mega urocza. Ale to była jedna osoba na milion, które na siłę się spuszczają, bo gwara taka poznańska taka super, tej! I brzmi to okropnie. Większość wyrazów jest pochodzenia niemieckiego i jest pozostałością po zaborach i germanizacji, no super relikt języka ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczerze uważam, że tramwaj brzmi o niebo
  • Odpowiedz
@Latch Ale sie uczepili tego "dla". Tez jestem z Mazur i tak mowie, dopiero chlopak ktory pochodzi z innego regionu mnie uswiadomil, ze tak sie nie mowi :D Dla nas to to samo naturalne, jak tarkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do psa, to nasza spi z nami codziennie, normalna sprawa :)
  • Odpowiedz