Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jakiś plan treningowy z prio na rozwój klatki, bo za bardzo od reszty odstaje.
70kg, 160dl, 140sq i bp...60. Naczytalem i naogladalem sie ostatnio troche o technice i wiem, ze bledy robilem, teraz to prostuje, ale potrzebuje jakis rozsadny plan, gdzie będzie dużo wyciskania, żeby technikę szybciej dopracować, a przegiac też nie chcę.
Pomozecie?
#mikrokoksy
  • 5
@Tudor: no można, dlatego rozwiazania szukam. Spodnie musze 2 rozmiary wieksze brac, zeby udo wcisnąć, a w koszulkę to i w S dam radę się wcisnąć( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kopinho: stronglifts 5x5 szedłem, więc 1-2, ale mam tego już dość, bo po 5 seriach siadow i wyplukany z wegli (tne boczki do zera teraz) ledwo siły na resztę zostawalo.
W sumie OHP 5x5/45 już atakowalem, wioslo
@shymon: no szczerze to nie wiem co ci doradzić :v, jeśli plan nie działa to faktycznie trzeba zmian. Jak jest taka dysproporcja to ja bym po prostu wyciskał mniej serii roboczych na każdym treningu, a więcej razy w tygodniu. Ja tak mam z siadami, po małym wypadku bolało mnie w stawie przy schodzeniu nisko. Teraz przeszło i wracam do przysiadów, dysproporcję tez mam śmieszną Martwy 202,5, Ławka 120, a przysiad tylni