Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie bawi, że ten papaj jest zrobiony ze styropianu. Oznacza to, że pomnik będzie się kruszył 100x szybciej niż pomniki kamienne czy betonowe i za 2 lata papa będzie stał bez rączki albo główki. Oczywiście nikt go nie będzie naprawiał bo nie przewidziano żadnych pieniędzy na remont a gmina Złota Góra na terenie której stoi czy firma Azbestopol, która go zbudowała nie wyłoży na to pieniędzy bo wymiana ręki takiego papieża to jest operacja za over 9000 cebulanów a oni chcieli tylko żeby raz o nich powiedzieli w wiadomościach a nie, żeby co roku trzeba było znaleźć w budżecie fundusz papieżowy.

Styropian ma też do siebie to, że jest materiałem ostro łatwopalnym. Na zdjęciach z montażu nie widziałem nigdzie piorunochronu więc wysoce prawdopodobne jest, że zanim papieżowi zdąży odpaść głowa to jebnie go piorun albo jakiś seba rzuci szluge i papież zmieni się w najbardziej epiczną, 14-metrową, pochodnię na świecie. Okoliczne janusze i grażyny zlecą się gasić papieża wiadrami i robić filmiki telefonami komórkowymi a Ojciec Święty zacznie się upłynniać i #!$%@? się prosto na nich, zalewając ich topiącym się styropianem niczym lawą. Wtedy nastąpi cud i leżąca na ziemi, dymiąca, zdeformowana wysoką temperaturą głowa papieża przemówi do konających w męczarniach ofiar: Szukałem was, teraz wy mnie znaleźliście. W dodatku wysoce toksyczny dym z palonego styropianu będzie się unosił nad całą Złotą Górą i wszyscy jej mieszkańcy umrą na raka dróg oddechowych a okoliczne grunty rolne nie będą zdatne do uprawy przez następne 5 pokoleń. W ten oto sposób symbolicznie zakończy się w Polsce "katolicyzm ludowy".
#pasta #wykopobrazapapieza
Gamling - Najbardziej mnie bawi, że ten papaj jest zrobiony ze styropianu. Oznacza to...

źródło: comment_KKpwtnMwI7IovlJi6YMXTtYp8pyn9K4v.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz