Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redmi3pro #redmi3 #telefony #pytanie

Mam problem z telefonem Xiaomi redmi 3 pro..

Telefon po starcie wyświetla logo Xiaomi (bootuje?) i tak cały czas. Jak się zadzwoni na niego to słychać dzwonek ale nic się nie da zrobić wyświetla się wtedy u góry tylko stan baterii. Możliwe, że to jakiś zbugowany "lite mode" albo coś ale za cholerę nie idzie nic zrobić.. Miał ktoś taki problem ? Jak sobie z nim poradzić ? Baterii nie wyciągnę bo nie ma klapki, wyłączanie telefonu też niewiele daje bo jest to samo..

Prawdopodobne rozwiązanie to factory reset jednak na telefonie są dane których nie chce stracić (a teraz nie da się ich zgrać via usb)
  • 15
Dobra dzięki koledzy za pomoc. Skoro utrata danych jest już nieunikniona to może zainstaluje jej takiego softa jaki być powinien. Tylko znów czy mi go wykryje czy pierw zrobić zwykły factory reset to raz. A dwa czy nie będzie żadnych problemów typu pisanie do xiaomi o odblokowanie czy coś bo słyszałem o czymś takim. Jaki soft wgrać?
@czarnyzawias: Nie rób factory reset na razie, można spróbować kombinacji power i vol+ przy włączaniu, to pozwoli przejść do menu serwisowego, a z niego da się przejść do recovery. Niestety nie mam teraz jak sprawdzić czy w trybie recovery będzie się dało zgrać pliki, ale warto spróbować. Łap też od razu poradnik jak wgrać Globala https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/