Wpis z mikrobloga

Moja Mama została jakiś czas temu poproszona o wykonanie książeczki sensorycznej dla małego chłopca z zespołem Downa i oto efekty. Książeczka ma 10 stron o różnej tematyce, sporo elementów na rzep, są małe warzywa do przekładania z grządki do skrzynek, zajebiaszcza wędka z magnesem neodymowym do łowienia rybek, liczydło, pralka z wypukłym bębnem, kółko-krzyżyk i trochę bajerów na rzep, gumki do ciągnięcia i różnego rodzaju schowki, a na końcu rozkładana mini jezdnia ʕʔ
Chłopiec zadowolony i zaciekawiony, to najważniejsze, ale kupa fajnej [i żmudnej] roboty!

#rekodzielo #handmade #szycie #diy #dzieci i trochę #chwalesie bo projekt wspólny, choć to i tak bardziej chwalenie się zdolną Mamą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: a i jeszcze zrobiła maskę żabkę i maskę krokodyla, ale to później pokażę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz matra - Moja Mama została jakiś czas temu poproszona o wykonanie książeczki sensorycz...
źródło: comment_1PHQbwlyvm01fgYE6F7hzk2kmvdZsxNS.jpg
  • 26
@blubi_su: Tu się nie zgodzę. Siedzę w temacie od kilku lat, każdy rękodzielnik by Cię wyśmiał w tym momencie :)
Nie zdajesz sobie sprawy jak wiele stron jest na fejsie, które oferują rękodzieło tego typu, mają dobrą reklamę, stronę, zdjęcia, robią PRZEPIĘKNE rzeczy, a i tak kupa z tego. Fajnie że Ciebie na to stać, ale w momencie kiedy na grupie sprzedażowej pojawia się zapytanie o taką książeczkę to zaraz za
Nie zdajesz sobie sprawy jak wiele stron jest na fejsie, które oferują rękodzieło tego typu, mają dobrą reklamę, stronę, zdjęcia, robią PRZEPIĘKNE rzeczy, a i tak kupa z tego.


@kicioch: a ile osób oferuje kupę na gównianych zdjęciach i są zachwyty? Ja wiem, że każdy ma swoje własne poczucie estetyki i w sumie gówno mi do tego, ale tak mi się trochę wewnętrznie smutno robi jak wchodzę na pewną grupę i
@matra: Jak jak widzę te błyszczące kielichy z masą tasiemek, cekinów i innych błyszczących pierdół to po prostu nie jestem w stanie uwierzyć, że ludzie to kupują. Nadal mi ciężko w to uwierzyć, że to się sprzedaje. Albo jajka styropianowe takie oblepione taśmą i kiczowatymi kwiatkami z resztkami kleju na gorąco. Kicz aż bije po oczach z tego. Wiem że to co pisze jest brutalne, ale dla mnie to jest tandeta
@kicioch: ale wiesz co? Jak tak analizuję to @blubi_su ma naprawdę sporo racji, tyle że to o czym on pisze jest cholernie trudne. Już nie jeden raz zastanawiałam się skąd na dane twory jest taki popyt, skąd tyle polubień i aktywności na stronie oferującej czysty szajs. No coś musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego dochodzi poczta pantoflowa, która potrafi dać naprawdę wiele, a u mnie